مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
برنز گرفت؛ مثل آب خوردن! (عکس)

پانگ وی، تیرانداز چینی با استایلی خاص موفق به کسب مدال برنز المپیک شد.

گروه ورزشی: همانطور که پیش بینی می شد نمایندگان کشور چین از همان روز ابتدایی موفق به درو کردن مدال های رنگارنگ در رشته های مختلف شده و نام این کشور را در صدر جدول  رقابت های المپیک 2020 توکیو حک کردند. اتفاقی که به نظر می رسد تا روز پایانی مسابقات نیز پابرجا مانده و علیرغم شروع درخشان ژاپن، کشور چین رتبه اول المپیک توکیو را نیز به خود اختصاص دهد.

به گزارش بلتن نیوز به نقل از ورزش 3، اما پانگ وی، تیرانداز 35 ساله و چینی امروز موفق به کسب مدال برنز شده و با تفنگ تپانچه بادی خود در رده 10 متر یک مدال دیگر به کلکسیون افتخارات چین اضافه کرد. اما سبک ایستادن و رفتار پانگ وی در بین ورزشکاران چینی در شبکه های اجتماعی مورد توجه کابران قرار گرفته است.

او با یک تی شرت سفید و کفشی با رنگ طلایی و مشکی، به سمت هدف ضربه می زد، اما نکته جالب توجه این بود که پانگ وی دست خود را در جیبش گذاشته و با آرامش خاطر و استایلی خاص موفق به کسب مدال برنز شد. این ژست متفاوت و آرامش این ورزشکار دست به جیب باعث شد تصویر او در رسانه های اجتماعی مورد توجه قرار بگیرد.

برنز گرفت؛ مثل آب خوردن! (عکس)

برنز گرفت؛ مثل آب خوردن! (عکس)

برنز گرفت؛ مثل آب خوردن! (عکس)
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «برنز گرفت؛ مثل آب خوردن! (عکس)»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..