مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
دانلود بازی Beard Blade برای کامپیوتر – نسخه CHRONOS

اولین رای باشید!

بازی Beard Blade یک تجربه پلتفرمر است که در جهانی ۱۶ بیتی به سراغ آن خواهید رفت. شما تنها می‌توانید دویده و از روی موانع بپرید. می‌توانید کنترل شخصیت برانسون را برعهده گرفته و با استیل خاص خود، حرکت از بین دشمنان خود را پی گیری کنید. بسترهای سنتی در این بازی پیاده سازی شده است و پیچ‌ و تاب‌های صنعت بازی مدرن هم در آن جریان دارد. باید سکه‌های بیشتری کسب کرده و توانایی‌های خود را افزایش دهید. سطوح بازی مملو از گنجینه‌های متنوع بوده و المان‌های دیگری هم برای شما خواهد داشت. گرافیک بازی پیکسلی و رنگارنگ بوده و می‌توانید از انیمیشن‌های زنده آن احساس خوبی داشته باشید.

Beard Blade Build 7082208 PC-CHRONOS

دانلود-بازی-Beard-Blade

بازی Beard Blade ماجراجویی شخصیت برانسون را برای شما به همراه دارد که خدمه‌ای از دزدان دریایی، مزرعه او را غارت کرده و یک شبه، دام‌های وی را نابود می‌سازند. حال برانسون که همه چیز خود را باخته است، خود را در جزیره‌ای عجیب و غریب یافته و موجودات خطرناکی را پیرامون خود مشاهده می‌کند. او به دنبال این است که گنج با ارزش را پیدا کرده و خودش را برای نبرد با دشمنان خود مجهز کند. شما باید وسایل برانسون را پیدا کرده و دشمنان وی را کم کم خلع سلاح کنید. کم کم باید آماده بازگشت به خانه شده و ماموریت اصلی خود را پیدا کنید. موجودات عجیب و غریب، همچنان سدی بزرگ برای راه شما خواهند بود. شباهت شخصیت اصلی بازی به ماریو همیشه حس خواهد شد و گویا یکی از نسخه‌های آن را تجربه می‌کنید. این شخصیت ریش بلندی دارد و با آن شناخته می‌شود. او حتی با ریش خود می‌تواند به نبرد نیز بپردازد.

*/ ]]> تصاویر-بازی-Beard-Blade تصاویر-بازی-Beard-Blade تصاویر-بازی-Beard-Blade تصاویر-بازی-Beard-Blade تصاویر-بازی-Beard-Blade تصاویر-بازی-Beard-Blade info

Run and jump through tropical 16-bit locales as you fend off foes with the power of Branson’s shapeshifting beard. Visit the barber to toughen your scruff with new abilities and confront the thieving Smuglins.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 10

Processor: AMD Ryzen 3 2200G

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Radeon Vega Graphics

Storage: 90 MB available space

اطلاعات فایل رمز فایل: www.downloadha.comپیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «دانلود بازی Beard Blade برای کامپیوتر – نسخه CHRONOS»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..