مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
برد بزرگ رهبری؛ سومین پیروزی سابریست‌ها ثبت شد

«محمد رهبری» سومین سابریست ایرانی بود که امروز (شنبه) به مصاف حریف فرانسوی خود رفت.

به گزارش روزنو، «اپیتی» سابریست نامدار فرانسه اکنون در رده ششم جدول برترین‌های سابر جهان قرار دارد. رهبری نیز در جایگاه ۲۷ این جدول است.

این نخستین تجربه محمد رهبری در بازی‌های المپیک است.

رهبری مسابقه را به نسبت حریف نامدار خود بهتر آغاز کرد و توانست چهار امتیاز از حریف نامدار خود کسب کند. رهبری در وقت اول این دیدار برتری نسبی بر حریف خود داشت و در نهایت با نتیجه ۸ بر پنج این وقت را به پایان رساند.

قدرت مانور رهبری و کسب امتیازات پی‌در پی او موجب شده بود که نماینده سابر ایران با نتیجه ۱۰ بر ۵ از حریف خود جلو باشد. محمد رهبری در نهایت توانست با نتیجه ۱۵ بر ۱۳ این حریف نامدار فرانسوی را از پیش رو بردارد.

پیش از این علی پاکدامن برابر زاتماری از مجارستان با نتیجه ۱۵ بر ۱۲ به برتری رسید و مجتبی عابدینی نیز با نتیجه ۱۵ بر ۱۰ نماینده کانادا را از پیش رو برداشت.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «برد بزرگ رهبری؛ سومین پیروزی سابریست‌ها ثبت شد»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..