مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
تشکیل ستاد ملی ازدواج با هدف تسهیل در ازداوج آگاهانه دانشجویی و جوانان

۰۳:۰۱ - ۰۲ مرداد ۱۴۰۰

۷۸۳۰۱۳۲

۰۳:۰۱ - ۰۲ مرداد ۱۴۰۰

۷۸۳۰۱۳۲

دانلود PDF

رستمی در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح کرد؛

دانلود PDF

حجت الاسلام  مصطفی رستمی رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به لزوم برنامه ریزی بهتر در خصوص بحث افزایش جمعیت و ازدواج به هنگام اظهار کرد: در حال حاضر موضوع ترویج ازدواج به هنگام و آگاهانه یکی از رسالت های اجتماعی هر دانشگاهی به خصوص دانشگاه های علوم پزشکی کشور است و نهاد رهبری نیز به صورت جدی پیگیری این موضوع با هدف افزایش آمار ازدواج و جمعیت خواهد بود.

او ادامه داد: در حال حاضر ۲۴ امین دوره ازدواج های دانشجویی در حال انجام است و خوشبختانه امسال یک اتفاق خوبی در زمینه ازدواج های دانشجویی رخ داده است. امسال با همکاری وزارت خانه های عالی و سازمان های مختلف مرتبط با بحث افزایش جمعیت و ازدواج های دانشجویی ستاد ملی از واج تشکیل شده است که با همیاری مجلس شورای اسلامی تشکیل این ستاد به تصویب رسیده است

رستمی بیان کرد: امروزه ستاد ملی ازدواج قصد دارد اقدامات مناسبی مانند تسهیل وترویج ادواج به هنگام و از روی شناخت کافی برای جوانان فراهم کند تا سختی بی جهت ازدواج در بین جوانان از بین برود. موضوع جمعیت جز سیاست های کلان مقام معظم رهبری آیت و نهاد نیز به طور حد پیگیر این موضوع خواهد بود.

او گفت: اصلاح برخی از مقررات، ساخت خوابگاه های متاهلی، مساعدت های مالی و اشتغال جوانان در حین و پس از تحصیل از جمله دیگر اهداف پیش بینی شده در چهار چوب تشکیل ستاد ملی ازدواج است تا مجموع این خوابت ها باعث تسهیل در ازدواج های به هنگام جوانان در سراسر کشور شود.

بیشتر بخوانید

اساتید و معلمان الگویی برای زندگی مجاهدانه و سعادتمندانه

انتهای پیام/
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «تشکیل ستاد ملی ازدواج با هدف تسهیل در ازداوج آگاهانه دانشجویی و جوانان»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..