مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
واکسیناسیون ۳۰۰هزار ایرانی با واکسن برکت

روزنو، جهانپور گفت: تاکنون بیش از ۳۰۰ هزار نفر از هموطنان در فرایند واکسیناسیون عمومی، واکسن برکت دریافت کرده‌اند.
کیانوش جهانپور مدیرکل روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش و پزشکی درباره واکسیناسیون ۳۰۰ هزار ایرانی با واکسن برکت بیان کرد: تاکنون بیش از ۳۰۰ هزار نفر از هموطنان در فرایند واکسیناسیون عمومی، واکسن برکت دریافت کرده‌اند.

 واکسن برکت
او گفت: با توجه به آغاز به کار خطوط صنعتی تولید این واکسن تحویل و تولید این محصول از مرداد ماه نظم بیشتری خواهد گرفت و هر هفته این موضوع به صورت پلکانی افزایش خواهد یافت؛ همچنین در شهریور خطوط صنعتی که مجوز تولید و مصرف اضطراری دریافت کرده اند؛ واکسن پاستو کووک ساخته انستیتو پاستور ایران و انستیتو کوباست که آغاز به کار خواهند کرد.
مدیرکل روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش و پزشکی بیان کرد: محموله برکت از چهارشنبه گذشته تحویل وزارت بهداشت شده است و به نظر می آید به تدریج تولید آن در شهریور آغاز به کار می کند؛ از مهر هم ظرفیت اسمی و تولید حداکثری این واکسن را خواهیم داشت.
جهانپور گفت: مطالعه اولیه‌ای که روی واکسن کوو ایران برکت در شرایط آزمایشگاهی انجام شده پاسخ مطلوبی روی کرونا دلتا داشته است.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «واکسیناسیون ۳۰۰هزار ایرانی با واکسن برکت»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..