مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
حضور بسیجیان در برنامه های جهادی مسجد محور

به همت پایگاه کوثر بسیجیان پایگاه کوثر با شرکت در برنامه های جهادی محله محور، کار نظافت و نظم دهی به فضای عمومی مسجد را برعهده گرفته و هر هفته در برنامه ای منسجم در این حرکت خدا پسندانه شرکت پرشور دارند.

حضور بسیجیان در برنامه های جهادی مسجد محور

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از قم، این برنامه که با استقبال و حضور پرشور نوجوانان بسیجی همراه است هفته‌ای یک بار به مدت ۶ ساعت در مسجد امام حسن مجتبی (ع) پردیسان و با حضور تعداد زیادی از خواهران و نوجوانان انجام می‌شود و انجام امورات مورد نیاز و جاری نظم دهی به خانه خدا رزق معنوی خواهران می‌گردد.

قاسمی مسئول جهاد سازندگی پایگاه هدف از این برنامه ریزی جهادی را شرکت هر چه بهتر بسیجیان در فعالیت‌های محله محور عنوان کرد و افزود نظم و انضباط مسجد همواره باعث جذب و حضور حداکثری خانواده‌ها و نوجوانان بوده است و با توجه به اشتیاق بسبحیان ان شاءالله این حرکت هر هفته پنج شنبه‌ها به مدت ۶ ساعت برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/محبیان
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «حضور بسیجیان در برنامه های جهادی مسجد محور»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..