مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
ارز ۴۲۰۰ تومانی منشأ فساد است

به گزارش بولتن نیوز، محسن مهرعلیزاده نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری در برنامه گفتگوی ویژه خبری اظهار کرد: اولویت اصلی امروز کشور و مردم معیشت و گذران زندگی‌شان است. مردم خیلی تحت فشار هستند و خیلی به سختی زندگی می‌کنند، اما نجابت به خرج می‌دهند، امیدوارم نامزدهای انتخابات که امثال بنده هستند، برنامه‌های واقعی برای حل مشکلات مردم ارائه دهند.

وی تصریح کرد: کشورما برای حل مشکلات اقتصادی راه حل دارد که باید از این راه‌حل‌ها استفاده شود، خوشبختانه کشور ما، کشور ثروتمندی است.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه نیروی انسانی و جوانان نخبه آب و هوا و خاک ثروت‌های مادی و معنوی کشور هستند، گفت: ما ذخایر خوبی در معدن و نیز منابع طبیعی داریم که باید از آن استفاده شود، اینها سرمایه است.

مهرعلیزاده اضافه کرد: ما سرمایه انسانی خوبی در کشور داریم که باید از آن استفاده کرد. ان‌شاالله دولتی بر سر کار بیایید که دارای برنامه منظم اقتصادی و بدون شعار باشد.

وی به روند مناظره‌های انتخاباتی تلویزیونی اشاره کرد و گفت: در این مناظره‌ها مجال و فرصت برای اینکه برنامه ارائه شود، نبود.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری ادامه داد: معتقدم که برنامه برای آینده کشور باید براساس پایه علمی تدوین شده باشد، بعضاً مشاهده می‌شود که افرادی با افکار متنوع، مطالبی را در اختیار نامزد قرارم دهند و او هم همان مطالب را به عنوان برنامه ارائه می‌کند، چه بسا بدون پایه علمی باشد.

وی تصریح کرد: برنامه بنده تحت عنوان اقتصاد اجتماعی است، این برنامه اقتصاد آلمان را نیز به جایی رسانده که امروز شاهدیم با جمعیتی، مشابه جمعیت ما، در سال هزار و ۶۵۰ میلیارد یورو صادرات دارد.

مهرعلیزاده، دخالت دولت در سطوح پائین اقتصادی را موجب فساد دانست و گفت: دولت در پایین‌ترین حجم در کارهای اقتصادی دخالت می‌کند که این مسئله موجب شده، هم حجم دولت افزایش یافته و هم هزینه‌هایش اضافه شود که این هزینه‌ها شامل هزینه‌های اجتماعی برای دولت و نظام نیز هست.

وی همچنین بازار ارز را نیز یکی از بازارهای فسادزا در اقتصاد کشور دانست و گفت: معتقدم ارز ۴۲۰۰ تومانی منشأ فساد است و باید سازوکار آن برداشته شود.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: دولت سال گذشته نیز در بازار بورس دخالت‌هایی کرد که شاهد تبعات آن در حوزه اقتصادی نیز بودیم.

مهرعلیزاده همچنین به برنامه‌اش برای ارتقاء سطح معیشتی کارکنان دولت اشاره کرد و افزود: براساس برنامه‌ریزی که انجام داده‌ام، به کارمندان، به اندازه ۲ برابر قیمت کالاهای اساسی کارت خرید می‌دهم.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «ارز ۴۲۰۰ تومانی منشأ فساد است»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..