ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
شاهین، نقطه قوت تولیدات سایپا / گام های مجلس برای حمایت از صنعت خودروسازی

به گزارش خبرآنلاین و به نقل از سایپانیوز، یوسف داودی در بازدید از مرکز تحقیقات و نوآوری سایپا و با تاکید بر حمایت از صنعت خودرو، تصریح کرد: با توجه به ضرورت حمایت از صنعت داخلی و نقش اجتماعی و اقتصادی قابل توجهی که خودروسازان در کشور دارند، مجلس در تلاش است تا با ریل گذاری مناسب، شرایطی را فراهم کند تا مشکلات شرکت های خودروسازی حل شود.
وی با تقدیر از عملکرد سایپا در تولید خودروهای جدید و توقف تولید پراید، گفت: باعث افتخار صنعت خودروسازی کشور است که گروه سایپا توانسته در سخت ترین تحریم ها و مشکلات اقتصادی متعدد در مسیر پیشرفت و توسعه قرار گیرد و به دستاوردهای خوبی برسد.
نماینده مردم سراب در مجلس با اشاره به تولید خودروی شاهین خاطرنشان کرد: شاهین خودروی جدید سایپا که به تکنولوژی های روز مجهز است می تواند بازار خودرو را متحول کند و به نیاز مردم پاسخ دهد؛ در این میان می توان گفت که خودروی شاهین نقطه قوت سایپا محسوب می شود. 
وی با بیان اینکه افزایش تولید خودرو و ساخت محصولات متنوع در سایپا حاصل درایت و تلاش مدیریت ارشد و همکاران متخصص این خودروساز برتر است، تصریح کرد: با توجه به تنوع محصولی که در سایپا دنبال می شود، تلاش برای ارتقاء سطح رضایتمندی مشتریان ضرورت دارد.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: موضوع دیگری که گروه خودروسازی سایپا انجام داده و تاثیر آن به خوبی در بازار قابل مشاهده است، کاهش معوقات به مشتریان است، این مجموعه در کنار فعالیت های توسعه ای توانسته تاخیرهای گذشته را جبران کند.  
وی با بیان اینکه مجلس در کنار صنعت خودرو است و از مجموعه ای چون سایپا که می خواهد در راستای اهداف ترسیم شده در توسعه محصول و افزایش سطح رضایت مردم گام بردارد حمایت می کند، خاطرنشان کرد: با توجه به دستاوردها و عملکرد قابل قبول گروه سایپا قطعا در آینده ای نزدیک شاهد رشد اقتصادی و رقابت با خودروسازان خارجی در امر کیفیت و صادرات محصول خواهیم بود. 
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، نقش خودروسازان در اشتغالزایی را بارز دانست و گفت: هدف مجلس از حمایت صنعت خودروسازی ایجاد رضایت مردم است.

223224
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «شاهین، نقطه قوت تولیدات سایپا / گام های مجلس برای حمایت از صنعت خودروسازی»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..