ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
خدمات درمانی در سیریک شایسته مردم نیست

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، احمد جمالدینی ظهر یکشنبه در ششمین جلسه شورای اداری شهرستان سیریک که با حضور حجت الاسلام محسن سالاری امام جمعه شهرستان سیریک در محل سالن فرمانداری برگزار شد، با انتقاد از دانشگاه علوم پزشکی استان نسبت به عدم همراهی و بی توجهی به سلامت مردم شهرستان سیریک گفت*: علی رغم اینکه تجهیزات قسمت های مختلف بیمارستان امام سجاد (ع) شهرستان با همت خیرین تامین شده اما بعلت عدم تامین نیروی متخصص بلا استفاده مانده است.
فرماندار شهرستان سیریک افزود: خوشبختانه با همت خیرین شهرستان خرید دستگاه سونوگرافی و ساخت اتاق عمل و تجهیزات مورد نیاز بیمارستان صورت گرفته اما بعلت عدم استقرار دکتر متخصص زنان و زایمان و نیروهای مورد نیاز این بخش ها نزدیک به یکسال می گذرد و هنوز خبری از راه اندازی و ارائه خدمات به مردم نیست که جای بسی تاسف و نگرانی است.
وی اضافه کرد: با توجه به اینکه بیش از یک دهه از عمر شهرستان شدن سیریک می گذرد متاسفانه در بخش درمان شهرستان هنوز دانشگاه علوم پزشکی استان نتوانسته رضایت مندی و خواسته به حق مردم شهرستان سیریک محقق سازد.
جمالدینی یادآور شد: در سطح شهرستان سیریک هر جایی دانشگاه علوم پزشکی در بحث احداث و خرید تجهیزات مشکل و یا کمکی خواسته خیرین و مردم شهرستان الحق و النصاف سنگ تمام گذاشتند و همیشه نه تنها همراه بلکه جلوتر عمل کردند.
نماینده عالی دولت در شهرستان سیریک تصریح کرد: حق مردم ۴۵ هزار نفری شهرستان سیریک نیست که دانشگاه علوم پزشکی با توجه به وضعیت فعلی جامعه و اهمیت نقش تکمیل امکانات و تجهیزات درمانی در زندگی مردم نسبت به آن بی تفاوت و سهل انگار باشند.
فرماندار شهرستان سیریک خاطرنشان کرد: مردم شهرستان سیریک از مجموعه دانشگاه علوم پزشکی انتظار دارند با گذشت زمان از شهرستان شدن وضعیت ارائه خدمات درمانی انها بهتر شود تا مجبور نباشند برای کوچکترین مسئله پزشکی به شهرستان میناب و مرکز استان مراجعه کنند.

48 
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «خدمات درمانی در سیریک شایسته مردم نیست»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده