ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
وزارت ارتباطات به تأمین تبلت برای دانش‌آموزان محروم مکلف شد

سخن‌گوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس از مصوبه‌ای مبنی‌بر موظف‌شدن وزارت ارتباطات برای تأمین تبلت مورد‌نیاز دانش‌آموزان محروم از دسترسی به تجهیزات آموزشی با همکاری سایر دستگاه‌ها خبر داد.

به‌گزارش خبرگزاری خانه ملت، این مصوبه به ماده ۶۹ قانون برنامه ششم و بند «ج» تبصره ۱۸ قانون بودجه سال ۱۳۹۹ استناد کرده است. همچنین، نظارت محتوایی در این قانون برعهده‌ی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی وزارت آموزش‌و‌پرورش و نظارت فنی برعهده‌ی مرکز ملی فضای مجازی کشور گذاشته شده است.

احمدحسین فلاحی اضافه کرد طرح رایگان‌شدن اینترنت برای دانش‌آموزان و معلمان و مدارس هم امروز در کمیسیون بررسی شد. نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی اعلام کرد کمیسیون آموزش بر کنترل آسیب‌های فضای مجازی هم تمرکز کرده و عملی‌شدن آن را در گرو استفاده از سیم‌کارت‌های دانش‌آموزی می‌داند.

شهریور‌ماه نیز، عضو کمیسیون ‌آموزش و تحقیقات مجلس از تدوین طرح دوفوریتی برای دسترسی دانش‌آموزان نیازمند به تبلت و گوشی هوشمند به‌منظور آموزش در فضای مجازی خبر داده بود. احمد نادری در آن زمان گفت مجلس به‌دنبال تصویب طرحی دوفوریتی به‌منظور تهیه‌ی تبلت و گوشی هوشمند برای دانش‌آموزان نیازمند است؛ چرا‌که طبق اعلام رسمی آموزش‌و‌پرورش، حدود ۳/۵ میلیون دانش‌آموز برای دسترسی به شبکه‌ی شاد هیچ‌ امکاناتی ندارند.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «وزارت ارتباطات به تأمین تبلت برای دانش‌آموزان محروم مکلف شد»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده