ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
سقوط سینمای آمریکا/ بدترین نتیجه در ۴۰ سال گذشته

سالن‌های سینماهای آمریکا با شیوع کرونا از اواخر مارس مجبور شدند بخش قابل توجهی از سال ۲۰۲۰ را در تعطیلی به سر برند و وقتی از ماه آگوست (مرداد) در برخی از ایالت‌ها توانستند کارشان را از سر بگیرند برای ادامه حیات به سختی مبارزه کردند.

همه اینها منجر به کاهش فروش ۸۰ درصدی در مقایسه با سال ۲۰۱۹ شد. این در حالی است که سال ۲۰۱۹ به لطف فروش فیلم‌های پرفروشی چون «انتقام جویان: پایان بازی»، «شیرشاه» و «مرد عنکبوتی: دور از خانه» رکورد ۱۱.۳۹ میلیارد دلاری به جای گذاشته شده بود.

اما رکود فروش در سراسر جهان با شدت و حدت متفاوتی بروز کرد و در مجموع فروش جهانی با کاهشی ۷۱ درصدی در نهایت ۱۲.۴ میلیارد دلار ثبت شد. این در حالی است که سال ۲۰۱۹ گیشه جهان از ۴۲.۵ میلیارد دلار گذشته بود.

بیشترین فروش جهانی سال ۲۰۲۰ از فروش گیشه‌های چین ایجاد شده که در مجموع ۲.۷ میلیارد دلار فروخت و فیلم چینی «هشت صد» پرفروش‌ترین فیلم جهان شد و ۴۶۱ میلیون دلار فروش کرد.

۲۴۱۲۴۱
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «سقوط سینمای آمریکا/ بدترین نتیجه در ۴۰ سال گذشته»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..