ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
شاهکاری با امضای سردار

عرفان حاج بابایی: سردار آزمون دیشب شاهکار ماندگاری را از خود به جای گذاشت. او که مدتی بود به دلیل مصدومیت بازی های زنیت را از دست داده بود و از هفته پیش به ترکیب تیمش برگشت، تمام بازی هایی که با پیراهن آبی زنیت از دست داده بود را شب گذشته مقابل تیم بخت برگشته اورال تلافی کرد و یک تنه توانست زمینه ساز برد پرگل تیمش بشود.

آزمون که در چهارشنبه گذشته به همراه تیمش از لیگ قهرمانان اروپا حذف شده بود، در بازی دیشب توانست سه گل برای زنیت بزند تا هتریکی به یاد ماندنی را به نام خود ثبت کند و با 9 گل پس از گذشته 17 هفته، آقای گل لیگ روسیه باشد.

آزمون که دیشب 81 دقیقه برای تیمش بازی کرد، علاوه بر سه گلی که زد، یک پاس گل را هم به نام خود ثبت کرد و در نهایت بازی را با نمره فوق العاده 9.8 به پایان برد و بهترین بازیکن میدان شد.

ستاره ایرانی خط حمله زنیت با به جای گذاشتن این عملکرد، آمادگی بالای خود را به رخ کشید و نشان داد که هنوز هم مهره ای کارآمد و ارزشمند برای تیمش است و امید فوتبال دوستان ایرانی را هم برای درخشش در ترکیب تیم ملی بیش از همیشه زنده کرده است.

سردار انگار مهاجمی است که همیشه چند گل مهم ذخیره دارد. او فصل گذشته هم آقای گل لیگ روسیه شد و انگار امسال هم آرزوهای بزرگی در سر دارد. همین چند روز قبل آزمون گفته بود هیچوقت گل زدن یا آقای گلی برای تکراری نخواهد شد. 

254 251
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «شاهکاری با امضای سردار»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..