ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
اپل امکان ‌اشتراک‌گذاری پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای را فراهم کرد

روز گذشته، اپل اعلام کرد امکان اشترا‌ک‌گذاری اشتراک‌ها و پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای با اعضای خانواده را فراهم کرده است تا به خرید مجدد ویژگی‌های پولی اپلیکیشن‌ها احتیاجی نباشد. درواقع، قابلیت جدید امکان اشتراک‌گذاری ویژگی‌‌های پولی خریده‌‌شده از اپلیکیشن‌ها را فراهم می‌کند و آیتم‌های مصرفی مانند کوین‌های بازی را شامل نمی‌شود.

ژوئن امسال، اپل در کنفرانس WWDC 2020 درکنار معرفی نسخه‌ی جدید سیستم‌عامل مک اعلام کرد توسعه‌دهندگان می‌توانند امکان اشتراک خرید درون‌برنامه‌ای با حداکثر شش عضو خانواده را برای کاربران فراهم کنند. حال، اپل اعلام کرده است توسعه‌دهندگان می‌توانند این قابلیت را دردسترس کاربران قرار دهند.

پیش‌از‌این، امکان ‌اشتراک‌گذاری اپلیکیشن‌ها و فیلم و موسیقی خریده‌‌شده و اشتراک اپل‌موزیک از‌طریق فمیلی شیرینگ فراهم شده بود و حالا اشتراک‌ و پرداخت درون‌برنامه‌ای نیز به آن‌ها اضافه شده است.

درحال‌حاضر، گفته می‌شود ‌اشتراک‌گذاری اشتراک‌های اپلیکیشن FoodNoms فراهم شده است و سایر اپلیکیشن‌ها، ازجمله Ulysses اعلام کردند که از قابلیت جدید پشتیبانی می‌کنند. توسعه‌دهندگان برای دسترسی کاربرانشان به قابلیت جدید باید به‌صورت دستی از‌طریق App Store Connect، فمیلی شیرینگ را برای اپلیکیشن خود فعال کنند.

گزینه‌ی به اشتراک‌گذاری اشتراک‌ها در اپل

مقاله‌ی مرتبط:

درصورت‌ فعال‌بودن سیستم فمیلی شیرینگ، کاربران با انتخاب اپل آی‌دی در منو تنظیمات گوشی می‌توانند وارد گزینه‌ی Subscriptions شوند و با فعال‌کردن share new subscriptions، اشتراک‌های درون‌برنامه‌ای خود را دردسترس اعضای خانواده قرار دهند.

پس از فعال‌کردن share new subscriptions، فهرستی از اشتراک‌های کنونی در زیر آن آورده‌ می‌شود. با ضربه‌زدن روی هر اشتراک، ‌صفحه‌ی ویرایش مرتبط آورده می‌شود و درصورت افزودن قابلیت جدید، می‌توان گزینه‌ی Share with Family را فعال کرد. پس از فعال‌سازی، اعضای خانواده می‌توانند از اشتراک و پرداخت درون‌برنامه‌ای استفاده کنند. درصورت تمایل نیز، می‌توان این قابلیت را غیرفعال کرد.

فمیلی شیرینگ برای foonorm اپل

اشتراک‌گذاری خرید‌های درون‌برنامه‌ای فرایند متفاوتی دارد. اعضای خانواده برای دسترسی به نسخه‌ی پولی خریده‌‌شده‌ی اپلیکیشن‌ها باید به قسمت Purchased در حساب کاربری‌شان در اپ استور مراجعه کنند و روی نام کاربری‌ای ضربه بزنند که اپلیکیشن پولی را خریده‌اند. پس از طی‌ این فرایند، آن‌ها می‌توانند اپلیکیشن پولی را بدون پرداخت مبلغی دانلود کنند.

همان‌طورکه پیش‌تر گفته شد، قابلیت جدید برای تعدادی از اپلیکیشن‌ها فعال شده است و با‌توجه‌به عرضه‌ی تدریجی آن، به‌زودی به اپلیکیشن‌های بیشتری افزوده خواهد شد. اپل اشتراک‌گذاری پرداخت درون‌برنامه‌ای را به‌عنوان قابلیتی از سیستم‌عامل iOS 14 و مک‌او‌اس بیگ سر معرفی کرد و مشخص نیست از نسخه‌های قدیمی iOS پشتیبانی‌ می‌کند یا خیر.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «اپل امکان ‌اشتراک‌گذاری پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای را فراهم کرد»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..