ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
اعلام قیمت ۵۰ متری‌های پایتخت/ جدول نرخ‌ها

همزمان با کاهش قدرت خرید بسیاری از خانوارها و افت توان مالی برای خرید واحد مسکونی، برخی از متقاضیان خرید ملک، سطح انتظارات خود را در بازار ملک کاهش دادند. برخی متقاضیان، در جست‌وجوی ملک مورد نظر، خرید واحدهای مسکونی با مساحت کوچک‌تر را در دستور کار قرار دادند، برخی عمربنای ملک قابل جست‌وجو را بالاتر بردند و برخی هم منطقه جست‌وجو را تغییر دادند. در این بین واحدهای در محدوده مساحت کمتر از ۵۰ مترمربع، مورد توجه برخی از متقاضیان مصرفی و سرمایه‌ای بازار مسکن قرار گرفته است.  با بررسی برخی فایل‌های ارائه شده از سوی مالکان در مناطق مختلف، واحدهای مسکونی کوچکتر، در بین فایل‌های پیشنهادی فروشندگان دیده می‌شود.

تحقیقات میدانی درباره بازار «املاک ۵۰ مترمربعی و کمتر» نشان می‌دهد، این واحدها در نیمه جنوبی کشور با سهولت بیشتری یافت می‌شوند. البته در بررسی فایل‌های اخیر برخی بنگاه‌های معاملات ملکی در مناطق شرقی پایتخت نیز فایل‌های متنوعی با نرخ‌های مختلف از سوی برخی مالکان پیشنهاد شده است. اما جست‌وجو در فایل‌های فروش ملک برخی بنگاه‌های معاملات «در مناطق غربی» نشان می‌دهد، واحدهای مسکونی در این مناطق با این میزان مساحت به ندرت وجود دارد و متقاضیان بالفعل واحدهای مسکونی کوچک برای جست‌وجوی بهتر و سریع‌تر می‌توانند مناطق نیمه‌جنوبی، جنوب شرقی و حتی در مواردی مناطق شرقی را برای جست‌وجوی ملک مورد نظر انتخاب کنند.

مسکن

۲۲۳۲۲۳
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «اعلام قیمت ۵۰ متری‌های پایتخت/ جدول نرخ‌ها»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..