ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
حاج محمد خادم الگویی برای استعدادیابی

 درگذشت استاد محمد خادم مربی سابق تیم ملی کشتی را خدمت خانواده محترم خادم جامعه ورزش به ویژه المپین ها امیر رضا و رسول خادم  از سوی خود و انجمن ورزش شرکت ها تسلیت عرض می کنم و برای آن مرحوم آمرزش وعلو درجات وبرای بازماندگان صبر جمیل آرزومندم.

 مرحوم حاج محمد خادم الگویی برای استعدادیابی و پرورش نخبگان در کشور است. آن مرحوم  اهتمام ویژه ای در تربیت فرزندان از جهت علمی ورزشی و اخلاقی داشت تا فرزندانش تا فتح قله های المپیک پیش رفتند که لازم است روش های کاری ایشان مستند سازی شود. 
 
در دهه شصت که در آموزش و پرورش مسئولیت ورزش  مدارس را عهده دار بودم بر خلاف امروز که مسابقات قهرمانی آموزشگاه‌های کشور محدود شده در سه مقطع مسابقات بطور گسترده و باشکوه اجرا می شد، به جهت بازدید و افتتاح  مسابقات قهرمانی کشتی آموزشگاه عازم سمنان شدم. جناب آقای عباس نمازیان که مسئولیت ریاست انجمن کشتی  مدارس را عهده دار بودند گزارشی از کم وکیف تیم ها ارائه کردند و با توجه به محدودیت بخشنامه مسابقات در مورد همراهی والدین در محل اردوی مسابقات  در خواست اجازه حضور حاج محمد خادم به عنوان قهرمان جهان را  که در کلیه مسابقات فرزندانشان را همراهی وزیر نظر داشتند، کرد که با توجه به کسوت ایشان موافقت کردم.

 البته در آن زمان برایم روشن نبود که این نوجوانان قله های علمی و عملی و اخلاقی را تا رسیدن  به المپیک و مقام پهلوانی طی خواهند کرد و منشا خیرات زیادی خواهند شد.

 وقتی تصویر پهلوان رسول را دیدم که با رویی پوشیده کیسه های آرد را برای کمک به محرومین سیستان وبلوچستان بدوش می کشد و بدون ریا و در گمنامی کمک های پهلوانان و خیرین  را  به محرومان می رساند یاد این گفته نبی مکرم و پیامبر رحمت می افتم که فرزند صالح گلی است  از گل های بهشت.
 

روح اش شاد

254 251
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «حاج محمد خادم الگویی برای استعدادیابی»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..