ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
قیمت‌ها در بازار فلزات اساسی با موج جدید کرونا کاهشی شد

جدیدترین قیمت فلزات اساسی در بازار بورس لندن منتشر شد. قیمت‌های بورس لندن به عنوان مبنای قیمت‌گذاری فلزات در سایر بازارهای جهانی است. جدیدترین قیمت‌ها در بورس لندن (LME) بدین شرح است:

فلز (تن) ارزش(دلار) آلومینیوم ۱۸۰۱ مس ۶۶۹۴.۵ روی  ۲۵۲۲ نیکل ۱۵۸۱۹ سرب ۱۷۶۴.۵ قلع ۱۸۰۰۰ آلیاژ آلومینیوم ۱۵۵۰ ناساک ۱۶۸۰ کبالت ۱۸۷۸.۷ نقره ۲۳.۳۷۵ فولاد قراضه ۳۰۲ فولاد مفتول ۴۶۲

بررسی گراف قیمتی فلز آلومینیوم نشان می‌دهد قیمت در یک‌ماه گذشته روند افزایشی داشته، اما در ۹ روز گذشته قیمت این فلز با کاهش مواجه شده است. اوج قیمت ۹ روز پیش قیمت ۱۸۶۵.۵ بود.

گراف قیمت فلز مس هم حاکی از نوسانات شدید قیمت در یک‌ماه گذشته بوده و از هفته گذشته روند کاهشی را ثبت کرده است. 

گراف قیمتی فلز روی حاکی از افزایش قیمت این فلز در یک‌ماه گذشته است، اما از چهار روز پیش قیمت‌ها روند کاهشی را طی کرده است. 

به نظر می‌رسد افزایش موج مبتلایان به بیماری کووید۱۹ در آمریکا و اروپا و نگرانی از بهبود اوضاع اقتصادی، بر میزان تقاضای فلزات اساسی تأثیر منفی گذاشته و با کاهش تقاضا، قیمت نیز افت کرده است.

۲۲۳۲۳۱
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «قیمت‌ها در بازار فلزات اساسی با موج جدید کرونا کاهشی شد»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..