ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
ترفند جالب هنرمند مرموز برای مقابله با دزدها

در سال ۲۰۱۹ مجله آرت نیوز از افتتاح فروشگاه آنلاین بنکسی، هنرمند مشهور و در عین حال ناشناس انگلیسی، خبر داد. این فروشگاه راه‌اندازی شد زیرا از طرفی یک تجارت بزرگ بر پایه خرید و فروش آثار تقلبی یا دزدی این‌ گرافیتی‌کار در جریان بوده و از طرف دیگر یک شرکت تولید کارت تبریک به دنبال سوءاستفاده از علامت تجاری وی بود.  

با ادامه دزدی، سوءاستفاده و تقلب‌ها بنکسی حالا یک درگاه مجازی با عنوان Pest Control راه‌اندازی کرده است که با استفاده از آن می‌توان اصالت آثارش را سنجید. اگر اثری تقلبی بوده یا از راه‌ غیرقانونی تصاحب شده باشد، مهر تایید این درگاه را دریافت نمی‌کند.

براساس آنچه در پایگاه Pest Control آمده، این سرویس تنها مرجع صدور گواهی دیجیتال (COA) برای تایید اصالت نقاشی‌ها، عکس‌های چاپی، مجسمه‌ها و دیگر آثار خلاقانه بنکسی است. این درگاه همچنین سرویس دیگری نیز ارائه می‌دهد که مشتریان آثار این هنرمند خیابانی از آن طریق می‌توانند درباره این که هر اثر به صورت مشروع و قانونی به دست فروشنده رسیده، اطمینان حاصل کنند.

۲۴۱۲۴۱
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «ترفند جالب هنرمند مرموز برای مقابله با دزدها»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..