ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
فروش گوشی‌های قفل‌‌شده از دسامبر ۲۰۲۱ در انگلستان ممنوع می‌شود

اداره‌ی ارتباطات بریتانیا موسوم به آفکام (Ofcom)‌ از دسامبر ۲۰۲۱ (آذر ۱۴۰۰) فروش گوشی‌های قفل‌شده‌ی تمامی شبکه‌های موبایلی انگلستان را ممنوع کرد. گوشی‌های قفل‌شده کاربران را به استفاده از خدمات یک اپراتور محدود می‌کنند و درصورت دریافت کد آنلاک، می‌توانند از خدمات اپراتورهای دیگر بهره‌مند شوند که البته این کار دردسرهایی دارد.  

سازمان آفکام اعلام کرد اکنون فرایند آنلاک‌کردن گوشی‌های قفل‌شده برای کاربران پیچیده و دشوار است و نیمی از کاربران با مشکلاتی ازجمله تأخیر در ارسال کد مواجه می‌شوند و حتی در مواقعی کد آنلاک را دریافت نمی‌کنند. ناگفته نماند ۳۵ درصد از کاربران گوشی‌های قفل‌شده نیز به‌دلیل پیچیده‌بودن فرایند آنلاک‌کردن از انجام این کار منصرف می‌شوند.

مقاله‌ی مرتبط:

درواقع، تصمیم اخیر این سازمان برای سهولت در تغییر اپراتور موبایلی گرفته شده است. سلینا چادها، مدیر ارتباطات آفکام، درباره‌ی ممنوعیت فروش گوشی‌های قفل‌شده گفت این کار در زمان و هزینه‌ی کاربران صرفه‌جویی می‌کند و دیگر به اقدامات لازم برای آنلاک‌کردن آن‌ها نیازی نیست.

بسیاری از شبکه‌های اپراتوری انگلستان ازجمله O2 ،Sky ،Three و Virgin Mobile فقط گوشی‌های آنلاک‌شده می‌فروشند و اپراتورهای BT ،EE ،Vodafone و Tesco نیاز دارند تا مهلت اعلام‌شده‌ی اداره‌ی ارتباطات بریتانیا، استراتژی‌شان را در فروش تغییر دهند. شرکت‌های یادشده اعلام کردند که اقدامات لازم را انجام خواهند داد و از قانون جدید آفکام پیروی خواهند کرد.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «فروش گوشی‌های قفل‌‌شده از دسامبر ۲۰۲۱ در انگلستان ممنوع می‌شود»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..