ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
اوباما:ما رئیس‌جمهوری نخواهیم داشت که مردم را به خاطر انتقاد کردن از خودش به زندان تهدید کند

به گزارش  پایگاه هیل، باراک اوباما، رئیس جمهور سابق آمریکا در سخنرانی در تجمعی در ایالت میامی در حمایت از نامزد ریاست جمهوری حزب دموکرات و معاون ریاست جمهوری سابق خودش یعنی جو بایدن گفت، پیروزی او در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به این معنی خواهد بود که این کشور یک "رئیس جمهور عادی" دارد و در عین حال از ترامپ به خاطر "تلاش زیاد برای توهین به هر کسی که از نظرش به اندازه کافی با او خوب نیست" انتقاد کرد.

باراک اوباما خطاب به جمعیت مستمعینی که با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و با خودرو تجمع کرده بودند بیان داشت: ما رئیس جمهوری نخواهیم داشت که مردم را صرفا به خاطر انتقاد کردن از خودش به زندان تهدید کند.

اوباما خاطر نشان کرد: ایالت فلوریدا این یک رفتار عادی نیست. شما چنین رفتاری را از جانب یک همکار، از جانب یک ناظم دبیرستان از جانب یک مربی و از جانب یک عضو خانواده تحمل نمی کنید.

اوباما گفت: یک مرد فلوریدایی حتی چنین کارهایی نمی کند! این جمله سبب شد که مستمعین سخنرانی اوباما خندیده و به نشانه تشویق بوقهای خودرویشان را به صدا در آورند.

اوباما تاکید کرد: چرا ما داریم این رفتار را از جانب رئیس جمهور آمریکا می پذیریم؟ این یک رفتار عادی نیست.

اوباما با ذکر عبارت "مرد فلوریدایی" به طرح ها و هشتگهای طنز در شبکه های اجتماعی بر مبنای ماجراهای عجیب و غیرعادی پیرامون ساکنان این ایالت اشاره کرد.

این صحبت در حالی مطرح شد که ترامپ اخیرا با سفر به ایالت فلوریدا که به عنوان ایالت خانه او شناخته می شود، به صورت حضوری رایش را در انتخابات آمریکا به صندوق انداخت.

310 310
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «اوباما:ما رئیس‌جمهوری نخواهیم داشت که مردم را به خاطر انتقاد کردن از خودش به زندان تهدید کند»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..