ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
نماینده یک بانک خصوصی از کارگروه رفع موانع تولید خراسان شمالی اخراج شد

به گزارش خبرآنلاین از خراسان شمالی : محمد علی شجاعی شامگاه یکشنبه در نشست کارگروه رفع موانع تولید خراسان شمالی اظهار داشت:بانک‌های دولتی و غیر دولتی در استان موظف به رفع و حل مشکلات تولید کنندگان هستند نباید حل یک پرونده ماه‌ها به طول بینجامد.

وی ضمن اخراج نماینده بانک خصوصی که به تعهداتش عمل نکرده بود افزود: مهلت سه روزه‌ای به این بانک جهت حل مشکل تولید کنندگان دادهمی‌شود درغیر این صورت از ادامه فعالیت مدیر آن در استان جلوگیری خواهد شد.

استاندار خراسان شمالی تصریح کرد: حضور متقاضیان تسهیلات و تولید کنندگان٬ در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان الزامی است زیرا مسائل باید دو طرف حل شود. ملاک ما برای حل مشکلات سرمایه گذاران، پرداخت تسهیلات از سوی بانک‌ها است.

شجاعی ادامه داد: برای انجام یک پروژه٬ بانک‌های عامل مانع کار نشوند. کارهای هزار میلیاردی بر روی زمین مانده است و این به ضرر استان است. هزار واحد صنفی فعال وجود دارد که ۳ هزار واحد آن مشمول دریافت تسهیلات تبصره ۱۸ هستند لذا این موضوع به اتحادیه‌ها و اتاق اصناف جهت دریافت تسهیلات اعلام شود.

وی با درخواست از بانک‌ها برای توجه به شرایط استان و کشور٬ اظهار داشت: مدیران بانک ها شرایط موجود را متوجه باشند. مته به خشخاش نگذارید چرا که شرایط عادی نیست. بیش از ۲ هزار واحد در سطح کشور توسط بانک‌ها تملک شده نباید به این شرایط می‌رسیدیم که متاسانه رسیده‌ایم.

48
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «نماینده یک بانک خصوصی از کارگروه رفع موانع تولید خراسان شمالی اخراج شد»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..