ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
صدای واحد و برنامه مشترک، بنای امروز سران سه قوه

سخنگوی دولت در توئیتر نوشت:

صدای واحد، برنامه مشترک، اهتمام هم‌افزا برای حل مشکلات مردم، بنای امروز سران سه قوهبه گزارش خبرنگار حوزه سیاسیون  گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، علی ربیعی سخنگوی دولت، در حساب توئیتری خود مطلبی را درباره بنای امروز سران سه قوه برای رفع مشکلات مردم منتشر کرد. ربیعی ضمن انتشار رشته توئیت‌هایی، صدای واحد، برنامه مشترک و اهتمام هم‌افزا را برنامه مشترک قوه قضاییه خواند و نوشت:
‏⁧"قالیباف⁩: نیاز به همدلی و همراهی سه قوه یک اصل بنیادین است. من و همکارانم باورمان این است در شرایط اداره سخت کشور با همه وجود پای کار بایستیم.

رئیسی⁩ : تصمیمات سه قوه کنار هم، منجر به گشایش امور خواهد شد. قوه قضاییه آماده همکاری است.
‏⁧ روحانی⁩ : از روسای قوا تشکر می‌کنم. همدردی، همکاری، همفکری سرمایه بزرگی است. تلاش سه قوه در راستای حل مسائل و مشکلات اقتصادی و بهبود زندگی مردم ضروریست. دشمنان از این یاری مایوس خواهند شد."

صدای واحد، برنامه مشترک، اهتمام هم‌افزا برای حل مشکلات مردم، بنای امروز سران سه قوه

صدای واحد، برنامه مشترک، اهتمام هم‌افزا برای حل مشکلات مردم، بنای امروز سران سه قوه

انتهای پیام/
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «صدای واحد و برنامه مشترک، بنای امروز سران سه قوه»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..