ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
حمایت جامعه پیشکسوتان دفاع مقدس مازندران از برنامه‌های تعالی بخش فرمانده جدید سپاه کربلا

در نشست جمعی از سرداران دوران دفاع مقدس با فرمانده سپاه کربلا مطرح شد

جامعه پیشکسوتان و فرماندهان دفاع مقدس در مازندران حمایت همه جانبه خود را از برنامه‌های تعالی بخش فرمانده سپاه کربلا اعلام کردند.

 به گزارش خبرگزاری بسیج از مازندران، نشست صمیمی جمعی از سرداران، فرماندهان و پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت با سرهنگ پاسدار سیاوش مسلمی فرمانده سپاه کربلا برگزار شد. در این نشست، مهمترین موضوعات راهبردی در جهت پیشرفت و اعتلای بسیج و سپاه و همچنین برنامه‌های لازم جهت بهره گیری حداکثری از ظرفیت‌های یادگاران هشت سال دفاع مقدس در راستای پیشبرد و تحقق بهتر برنامه‌ها و ماموریت‌های این نهاد انقلابی در طول سال مورد بررسی قرار گرفت.

حمایت جامعه پیشکسوتان دفاع مقدس مازندران از برنامه‌های تعالی بخش فرمانده جدید سپاه کربلا در ابتدای این نشست، حجت الاسلام والمسلمین یعقوبی مسئول اسبق نمایندگی، ولی فقیه در منطقه مقاومت بسیج مازندران با اشاره به روایتی از پیامبر (ص) درباره حضور در جسله اندیشمندان و شنیدن جملات حکمیانه، از جایگاه اندیشمندان سپاه و فرماندهان دوران دفاع مقدس گفت و افزود:‌سپاه دیوار محافظی است که از کشور و مردم محافظت می‌کند.

حجت الاسلام یعقوبی با بیان اینکه سپاه به حرمت خون شهدا دارای جایگاه رفیع و ویژه‌ای در بین مردم است، خاطرنشان کرد:‌باید فرماندهان نسل حاضر و فرماندهان دوران دفاع مقدس ارتباط تنگاتنگی باهم داشته باشند و نباید در این مورد محدودیتی ایجاد شود.

این یادگار دوران هشت سال دفاع مقدس با تاکید براینکه باید ادامه دهنده مسیر شهدا باشیم، یادآور شد:‌امروزه تجربیات فرماندهان عرصه جهاد و شهادت می‌تواند در اداره جامعه نقش موثری داشته باشد همانطور که فرماندهان دوران دفاع مقدس در کوران مشکلات اوایل انقلاب و جنگ تحمیلی با تدابیر امام راحل و مقام عظمای ولایت و ایستادگی و مقاومت مردم، توانستند بر مشکلات فائق آمده و پیروز میدان باشند.

حجت الاسلام یعقوبی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب که فرماندهان شهید از معجزات انقلاب هستند، یادآور شد: بازنشستگی در سپاه معنا ندارد و باید از ظرفیت ۶ هزار پیشکسوت عرصه ایثار و شهادت در مازندران استفاده کرد.

این پیشکسوت سپاه تصریح کرد: با هم افزایی و همدلی همه فرماندهان و پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت قطعا بر اقتدار سپاه و نیرو‌های مسلح افزوده خواهد شد و در چهل سالگی دفاع مقدس به اوج بالندگی و پیشرفت در همه حوزه‌ها خواهیم رسید.

حمایت جامعه پیشکسوتان دفاع مقدس مازندران از برنامه‌های تعالی بخش فرمانده جدید سپاه کربلا
در ادامه این نشست، سردار کسائیان از فرماندهان دوران دفاع مقدس هم با حمایت همه جانبه از برنامه‌های تعالی بخش فرمانده جدید سپاه کربلا آمادگی جامعه پیشکسوتان و فرماندهان دفاع مقدس در مازندران برای کمک به ارتقاء و تقویت نیرو‌های مومن انقلابی در سپاه و بسیج و اعتلای نهاد سپاه را اعلام کرد. حمایت جامعه پیشکسوتان دفاع مقدس مازندران از برنامه‌های تعالی بخش فرمانده جدید سپاه کربلا
این فرمانده دوران دفاع مقدس با اشاره به اینکه استان مازندران همیشه جزو اولین استان‌ها در حرکت‌های انقلابی و جهادی بوده و حتی شهدای روحانیون این استان از قم بیشتر است، یادآور شد: لشگر ویژه ۲۵ کربلا در دوران دفاع مقدس در هشت عملیات، خط شکنی داشت که بر همین بر اساس رهبر معظم انقلاب فرمودند: "لشگر ۲۵ کربلا یک لشکر قوی خط شکن و خط نگهدار بود".

سردار کسائیان در ادامه با تصریح براینکه سپاه عضو هیچ جناحی نیست و هیچ گرایش سیاسی جز انقلابی گری ندارد و محافظ دستاورد‌های انقلاب و خون شهدا است، خاطرنشان کرد:‌پیشکسوتان سپاهی در ایام کرونا با تشکیل دو قرارگاه جهادی از غسل و تدفین اموات کرونایی تا ضدعفونی محلات و اعزام نیرو برای کمک به کادر درمانی وارد میدان شدند و امروز هم آماده و پای کار هستند.

این یادگار دوران دفاع مقدس با اشاره به فرمود: ه رهبر معظم انقلاب که بازنشستگان سپاه، اعضای وابسته سپاه محسوب می‌شوند یادآور شد:‌با توجه به مشکلات اقتصادی در جامعه، می‌توان از ظرفیت بزرگ وابستگان به سپاه در جهت تحقق معظم له در بحث اقتصادی مقاومتی در سال جهش تولید، استفاده کرد.

علیجان شمشیربند هم در ادامه این نشست با اشاره به اینکه سپاه استان مازندران در دوران کرونا توانست با ارائه فعالیت‌های جهادی و مستندات تلویزیونی در شبکه‌های استانی و کشوری بدرخشد و مردم کشور شاهد فعالیت‌های چشمگیر سپاه مازندران در ایام کرونا باشند، افزود:‌سپاه باید درهمه ایام، و در راستای خدمت به مردم، فعالیت چشمگیر داشته باشد.

حمایت جامعه پیشکسوتان دفاع مقدس مازندران از برنامه‌های تعالی بخش فرمانده جدید سپاه کربلا
رئیس شورای شهر ساری خواستار کادرسازی و سازماندهی پیشکسوتان سپاه شد و افزود:‌جایگاه سپاه مهم و ارزشمند است چرا که سپاه حافظ انقلاب و ولایت بوده و باید در حوزه‌های کلان تاثیرگذار باشد.

وی با بیان اینکه من به عنوان یک سرباز و بسیجی در خدمت سپاه و بسیجیان هستم، خاطرنشان کرد:‌همه باید خادم مردم و برای رفع مشکلات جامعه کمک کنیم.

سرهنگ محمد آقاجانی هم در ادامه نشست با بیان اینکه در اکثر سپاه نواحی در شهرستان ها، پیشکسوتان سپاه اثر گذار هستند، یادآور شد:‌مجمع خیرین بسیج سازندگی که اکثر متصدیان آن یادگاران دوران دفاع مقدس هستند، در راستای اجرای منویات رهبر معظم انقلاب و محرومیت زدایی خدمات مثال زدنی داشت.

انتهای پیام/
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «حمایت جامعه پیشکسوتان دفاع مقدس مازندران از برنامه‌های تعالی بخش فرمانده جدید سپاه کربلا»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..