ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
مایکروسافت عدم به‌روزرسانی ویندوز 10 را برای کسب‌وکارها دشوار می‌کند

نسخه‌ی تجاری مخصوص کسب‌وکارهای ویندوز ۱۰، به مدیران اجازه می‌داد تا به‌روزرسانی‌های مهم را حتی تا یک سال به تعویق بیندازند. سازمان‌هایی که پایداری عملکردی و دیگر موارد را به به‌روزرسانی و تغییر کاربردهای سیستم‌عامل ترجیح می‌دادند، از به‌روزرسانی خودداری می‌کردند. همین تأخیر در برخی موارد باعث می‌شد تا عملکرد سیستم‌عامل سازمانی به دلایل گوناگون، دچار اشکال شود. گزارش‌های جدید ادعا می‌کنند که مایکروسافت دوره‌ی مجاز برای تأخیر در نصب به‌روزرسانی مهم ویندوز ۱۰ را برای کسب‌وکارها کوتاه‌تر کرده است.

نسخه‌های تجاری و آموزشی ویندوز ۱۰ از این پس تنها ۳۵ روز برای تأخیر در نصب به‌روزرسانی  وقت دارند

مایکروسافت دوره‌ی مجاز تأخیر در به‌روزرسانی ویندوز ۱۰ را در نسخه‌های اینترپرایز و پرو و Education به ۳۵ روز کاهش داد. درنتیجه کاربران این نسخه‌ها مانند کاربران نسخه‌ی خانگی زمان محدودی برای تأخیر در نصب به‌روزرسانی مهم خواهند داشت. به‌علاوه، گزینه‌ی تأخیر در نصب به‌روزرسانی هم از گزینه‌های تنظیمات حرفه‌ای (Advanced Options) به‌روزرسانی ویندوز ۱۰ حذف شد. البته مدیران سازمانی هنوز می‌توانند به‌روزرسانی‌ها را به تأخیر بیندازند. این کار با تغییر گزینه‌ها در بخش Group Policy قابل انجام خواهد بود. مایکروسافت در توضیح تصمیم جدید می‌گوید که آن را با هدف جلوگیری از ابهام و سردرگمی در میان نسخه‌ها اتخاذ کرده است. به‌علاوه، با پیاده‌سازی دستور جدید می‌توان یک سیاست جامع را اجرا کرد تا کامپیوترهای شخصی با سیستم‌عامل نزدیک به اتمام دوره‌ی پشتیبانی، شناسایی شوند.

نکات مثبت متعددی در کاهش دوره‌ی تأخیر به‌روزرسانی دیده می‌شود. به‌عنوان مثال، کامپیوترهای شخصی با الزام به به‌روزرسانی، جدیدترین پشتیبانی و قابلیت‌ها را خصوصا در بخش امنیت دریافت می‌کنند. البته باز هم شرکت‌هایی وجود دارند که ترجیح می‌دهند به‌روزرسانی را تنها در صورت تضمین پایداری سیستم‌‌ها دریافت و نصب کنند. آن‌ها قطعا از تصمیم جدید ردموندی‌ها خوشحال نخواهند شد. البته فراموش نکنید که به‌روزرسانی‌های مایکروسافت نیز اغلب با باگ‌های عملکردی همراه هستند و ۳۵ روز دوره‌ی به‌روزرسانی تنها به خودشان اجازه می‌دهد تا باگ‌های جدید را برطرف کنند.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «مایکروسافت عدم به‌روزرسانی ویندوز 10 را برای کسب‌وکارها دشوار می‌کند»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..