ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
ورود دادگستری شهرستان ورزقان به موضوع حیوان آزاری گونه نایاب سیاه گوش

موسوی، رییس دادگستری شهرستان ورزقان در گفت ‎وگو با میزان گفت: در پی انتشار عکس و خبری در فضای مجازی شهرستان ورزقان مبنی بر حیوان آزاری و دار آویختن گونه نایاب سیاه گوش دستگاه قضایی شهرستان به موضوع ورود پیدا کرد.

وی ادامه داد: متهم شناسایی و دستگیر شد؛ با تشکیل پرونده در دادسرای عمومی و انقلاب تحقیقات لازم انجام و با تفهیم اتهام و صدور قرار متناسب روانه زندان شد.

رییس دادگستری شهرستان هشدار داد: دستگاه قضایی در راستای وظایف قانونی خویش با موارد مشابه و در جهت حفظ محیط‌زیست با متخلفین برخورد خواهد کرد.

وی خواستار نظارت جدی و بیشتر دستگاه‌های متولی از جمله محیط‌زیست شد و آموزش‌های همگانی را در راستای حفظ محیط‌زیست و منابع طبیعی ضروری دانست.

۴۷۲۳۲
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «ورود دادگستری شهرستان ورزقان به موضوع حیوان آزاری گونه نایاب سیاه گوش»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..