ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
ما خواب بودیم و او جانش را برای انقلاب داد

واگویه‎های تهیه‌کننده «ماجرای نیمروز» از دیدارش با سردار سلیمانی؛

به گزارش خبرنگار حوزه هنرمندان گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، سید محمود رضوی تهیه‌کننده سینما و تلویزیون، همزمان با تایید صلاحیت محمد باقر قالیباف به‌عنوان ریاست مجلس یازدهم شورای اسلامی، تصویری از خودش و محمدباقر قالیباف در کنار سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در کانال تلگرامی خود منتشر کرد و خاطره‌ای از دیدار خودش با سردار سلیمانی و قالیباف نوشت.

رضوی در کانال تلگرامی خود نوشت:

پرده اول:
ساعت ۴صبح ۲۵ خرداد ۹۲، ساختمان متروکه بزرگراه همت!
برای نماز صبح بیدار شدند، تقریبا تکلیف انتخابات مشخص شده بود، نمیدانستیم چه کسی اطلاع بدهد، حاج آقا شهاب مرادی خبر را داد، انگار نه خانی آمده و نه خانی رفته، نماز خواندند و مجدد رفتند برای استراحت! صبح اولین نفری که سراغ رفیقش آمد، او بود!

پرده دوم:
ساعت ۴بعد از ظهر ۲۶فروردین۹۶، خیابان پیروزه، ساختمان سلماس
اتفاقاتی افتاده بود که عصبانی بودند، برای ثبت نام تعلل داشتند، تقریبا برای ما مسجل بود که ثبت نام نمیکنند، موبایلشان زنگ خورد، همه را از اتاق بیرون کردند، تلفن زیاد طول کشید، بعد از تلفن آرام بودند، گفتند برویم برای ثبت نام! هیچ وقت نگفتند پشت تلفن که بود، من میگویم آن آرامش برای او بود!

پرده سوم:
ساعت ۱۰ صبح ۲۵ اردیبهشت۹۶، خیابان شهید عراقی، ساختمان ستاد
از دیشب همه چیز به هم ریخته بود، آقای دکتر ضرب الاجل برای تصمیم گیری گذاشته بودند، در سفر انتخاباتی گیلان بودند و گفتند بیانیه انصراف من را منتشر کنید! حال همه ما بد بود! حال من خیلی بدتر!

پرده چهارم:
ساعت ۸ شب ۲۵ اردیبهشت۹۶، خیابان بنی هاشم، ساختمان حامد
گفته بودند فوری بیا، نمیدانستم چه خبر است، درب ساختمان رسیدم یکی از بچه‌ها آمد، گفت بیا برویم آن قسمت حیاط حالت خوب شود، دکتر و او دو نفره در حیاط نشسته بودند، از سوریه خودش را رسانده بود به رفیقش، مثل همیشه خندان بود، دکتر گفتند این شاکیست، حرف هایم را زدم گفتم آبروی این مرد را آوردند وسط و مصرف کردند، مثل مرد گریه کردم، کلی حرف‌های ناگفته زدند، آخرش هم گفتند ما آمده ایم برای اسلام و انقلاب جان بدهیم و شهید شویم، آبرو که چیزی نیست برای دادن! آخر هم، آغوشی بود از او، که روزی ام شد! من هم آرام شدم!

پرده پنجم:
ساعت ۶ صبح ۱۶ آذر۹۸، خیابان بنی هاشم، ساختمان کوچک
همه آمده بودیم، بیرون همه اصرار داشتند که ایشان ثبت نام کنند، دوستان همه جمع شده بودیم، تقریبا جمع ۵۰/۵۰ بود، استدلال مخالف‌ها این بود که آبروی شما برای داغ شدن تنور انتخابات و بالا رفتن بقیه مصرف خواهد شد. یک حرف آشنا شنیدم:ما آمده بودیم برای اسلام و انقلاب جان بدهیم و شهید شویم، آبرو که چیزی نیست لازم باشد میدهیم! باز هم بوی او می‌آمد!

پرده ششم:
ساعت ۱:۲۰ نیمه شب ۱۳ دی ماه۹۸، فرودگاه بغداد
ما خواب بودیم، او جانش را برای انقلاب داد و آخر حاج قاسم سلیمانی هم شهید شد.
همه ایران عزادار شد، همه پیر شدند، اما برادر، برادر از دست داد! رفیق بی رفیق شد! تنها شد، او جانش را داد و برادر با آبرو به میدان آمد.

پرده هفتم:
ساعت ۱۰:۳۰ صبح ۸ خرداد ماه ۹۹، میدان بهارستان، مجلس شورای اسلامی
با رای بالای نمایندگان رئیس مجلس شد، با خود عهد کرد برای خدمت به اسلام، انقلاب و مردم، هر جا که لازم بود آبرو و جانش را تقدیم کند.
جلسه تمام شد، دائم گوشی را نگاه میکرد، چشمانش پر از اشک بود، منتظر تماسش بود.

انتهای پیام/
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «ما خواب بودیم و او جانش را برای انقلاب داد»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..