ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
صندلی ریاست مجلس در انتظار ساکن جدید /پارلمان تکلیف هیات رئیسه را امروز مشخص می کند

به گزارش خبرآنلاین، روز سرنوشت ساز مجلس یازدهم آغاز شد. دومین جلسه از جلسات علنی مجلس جدید که قرار است در آن تکلیف مهمترین کرسی های آن خصوصا کرسی شماره یک پارلمان مشخص شود، از دقایقی پیش آغاز شد.

از آنجا که براساس اصلاحیه آیین نامه داخلی مجلس هیات رئیسه موقت حذف شده است، هیات رئیسه سنی امروز انتخابات هیات رئیسه دائم را برگزار می کند. 

در جلسه مهمی که شب گذشته فراکسیون اکثریت مجلس یازدهم برگزار کرد از بین گزینه های ریاست مجلس، قالیباف به عنوان گزینه نهایی انتخاب شد و حاجی بابایی با آرایی بسیار پایین از او در جایگاه دوم ایستاد. حال باید دید آیا حاجی بابایی تا پایان رقابت در میدان خواهد ماند یا از صحنه کنار می رود. فریدون عباسی دیگر کاندیدای ریاست هم انصراف خود را اعلام کرد اما هنوز وضعیت حضور یا عدم حضور میرسلیم مشخص نیست.

از بین کاندیداهای نواب رئیسی نیز قاضی زاده و نیکزاد حائز بیشترین آرا شدند. کاندیداهای ناظری و دبیری هیات رئیسه نیز از سوی فراکسیون اکثریت انتخاب شدند.

حال تا دقایقی دیگر مجلس وارد شور و بررسی صلاحیت کاندیداها خواهد شد و باید دید آیا به جز گزینه های ذکر شده کسانی دیگر وارد گود رقابت خواهند شد یا اکثریت مجلس همان تقسیم کرسی ها را در صحن هم قانونی خواهند کرد.

2727
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «صندلی ریاست مجلس در انتظار ساکن جدید /پارلمان تکلیف هیات رئیسه را امروز مشخص می کند»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..