ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
اختصاص ۸ هزار میلیارد تومان اوراق مشارکت برای طرح های زیرساختی

به گزارش خبرآنلاین از اصفهان ؛ معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور در بازدید از طرحهای عمرانی، پزشکی و درمانی در بیمارستانهای ۹دی، اشرفی اصفهانی و طرحهای عمرانی شهرداری خمینی شهر با اشاره به تکمیل ۴۰هزار طرح عمرانی در سال گذشته افزود: ۱۶۰هزار واحد مسکونی خسارت دیده از سیل نیز بازسازی و نوسازی شد.
وی با بیان اینکه امسال در کنار طرح های کم هزینه و زود بازده، تکمیل طرحهای ناتمام را نیز در اولویت قرار داده ایم گفت: کمک به شهرداری ها و دهیاری ها همچون سال گذشته در ردیف های بودجه امسال دیده شده و ادامه می یابد.
معاون عمرانی وزیر کشور در مورد طرحهای شهرداری خمینی شهر هم گفت: ۴ طرح با اعتباری افزون بر ۳هزار میلیارد ریال در این شهر درحال تکمیل است.

46
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «اختصاص ۸ هزار میلیارد تومان اوراق مشارکت برای طرح های زیرساختی»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..