ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
انتشار گزارش دوسالانه عملکرد سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران

به گزارش حوزه دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، گزارش دوسالانه عملکرد سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران منتهی به اسفندماه سال ۱۳۹۸ در چهار فصل ۱- دستاورد‌ها و فعالیت‌های سازمان، ۲- عملکرد دوسالانه هیات مدیره دوره پنجم، ۳- عملکرد، فعالیت‌ها و دستاورد‌های کمیسیون‌ها و ۴- گزارش آماری عملکرد دبیرخانه و دیگر ارگان رسمی سازمان منتشر شد.

این گزارش، بیان‌گر خلاصه‌ای از فعالیت‌های انجام‌شده در کل سازمان (اعم از هیات مدیره، کمیسیون‌ها و دبیرخانه) بوده و تلاش می‌کند تصویر روشن‌تری از اقدامات و فعالیت‌های انجام شده و همچنین مسیر پیش رو به‌دست دهد.

در فصل اول این گزارش، دستاورد‌های و فعالیت‌های سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران در ۱۲ محور تشریح شده است. فصل دوم، عملکرد دوسالانه هیات مدیره دوره پنجم شامل مجموع جلسات، مصوبات و مشارکت اعضا را در خود جای داده است. در فصل سوم، علاوه بر عملکرد آماری کمیسیون‌ها، عملکرد هر کمیسیون شامل محدوده فعالیت، اهداف، دستاورد‌ها و کارگروه‌ها نیز ارائه شده است. در فصل چهارم، گزارش‌های متنوع و آماری از دبیرخانه سازمان، عضویت، مالی، اخبار و اطلاع‌رسانی، شورای انتظامی، شورای انتظامی تجدیدنظر و مرکز داوری ارائه شده است.

انتهای پیام/
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «انتشار گزارش دوسالانه عملکرد سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..