ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
بارداری سارا صوفیانی در سالگرد ازدواجش تا ست قرمز صبا (۹۷۵)

سارا صوفیانی بازیگر سینما تئاتر و تلویزون کشورمان که با نقش سارا در سریال روزهای بی قراری او را می شناسید ویدیویی در صحفه شخصی اش در یازدهمین سال ازدواجش با امیر حسین شریفی از بارداری خود و به دنیا آمدنش دخترش منتشر کرده است. در ادامه عکس های بارداری سارا صوفیانی را در نیک صالحی مشاهده کنید.

بارداری سارا صوفیانی

سارا صوفیانی و همسرش در سال ۱۳۸۹ زندگی مشترک خود را آغاز کردند و امسال یازدهمین سالگرد ازدواجشان را متفاوت از سال های گذشته جشن خواهند گرفت زیرا این زوج به زودی دختر دار می شوند.

سارا صوفیانی ۲۶ فروردین ۱۳۶۴ متولد شد و اولین بار در سال ۷۷ با بازی در یک نمایش به دنیای هنر راه یافت و سال ۸۸ با دفتر فیلمسازی به مدیریت همسرش امیرحسین شریفی آشنا شد و با بازی در سریا خانه بی پرنده به دنیای تلویزیون راه یافت و یکسال بعد زندگی مشترکش را آغاز کرد.

سارا صوفیانی نوشت : یازدهمین سالگرد ازدواجمان در انتظار ثمره زیبای زندگیمان سپری شد(یکم خرداد ماه ۱۳۹۹)دختر قشنگم من و پدرت برای گرفتن دستهای کوچکت لحظه ها را میشماریم به زودی با آمدنت(ساحل) آرام زندگیمان را گرم تر خواهی کرد????❤️❤️❤️

پیشاپیش عید سعید فطر را به تمام هم وطنان عزیزمان تبریک عرض می‌کنیم با آرزوی سلامتی و رفع بحران حاضر در سراسر دنیا و برگشتن زندگی به حالت عادی(مجموعه عکسهای آرشیوی طی ده سال گذشته ،هم چنان در قرنطینه خانگی و امیدوار به ریشه کن شدن ویروس کرونا در سراسر جهان هستی)????????????

بارداری سارا صوفیانیبارداری سارا صوفیانی بارداری سارا صوفیانی بازیگر جوان بارداری سارا صوفیانیبارداری سارا صوفیانی بارداری سارا صوفیانی از همسرش امیرحسین شریفی

از سالگرد ازدواج تا بارداری سارا صوفیانی بازیگر سریال روزهای بی قراری

در ادامه جدیدترین پست های اینستاگرام سایر بازیگران را ببینید

در سری عکس های جدید اینستاگرام بازیگران تصاویری از سارا صوفیانی , مونا فرجاد , صبا راد , جواد عزتی , مارال فرجاد , نوید محمدزاده , بهاره افشاری , شهرام قائدی , حدیثه تهرانی , نگار جواهریان , دنیا مدنی , مهشید جوادی , سیما تیرانداز , الهام طهموری , پانته آ پناهی ها , مریم امیرجلالی , ریحانه پارسا , شیوا خسرومهر , نیکی کریمی , محسن کیایی و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای اینستاگرام بازیگران را ببینید.

مونا فرجاد : این ماجرای در خانه ماندن باعث شد فرصتی کنم تا سراغ چنتا کتاب نخونده و‌فیلمهای ندیده برم و از همه مهمتر باعث شد به یاد سالهای گذشته که انقدر زندگی ماشینی و‌مجازی نشده بود بیشتر کنار خانواده باشم ، دوست دارم شما هم از تجربه های خوبی که در این مدت بدست آوردید برام بنویسین . لطفا از خوبیها بنویسید و گرنه بقیه اش را همه میدانیم ????????????

مونا فرجادمونا فرجاد مونا فرجاد

صبا راد :دوم خرداد به روایت بهار۹۹
If you believe it will work out, you’ll see opportunities. If you believe it won’t, you will see obstacles. اگر اعتقاد داری که انجام میشه فرصت ها را خواهی دید.
اگر معتقدی که نخواهد شد موانع را خواهی دید. انجام می شه، هرچی که بخوای می شه فقط از صمیم قلب بخواه و با تمام توانت تلاش کن رفیق!

صبا رادصبا راد صبا راد

جواد عزتی : شما تنها زمانی به قدرت نیاز دارید که قصد انجام کار مضری را داشته باشید، در غیر این صورت عشق برای انجام هر کاری کافیست چارلی چاپلین

جواد عزتیجواد عزتی جواد عزتی

مارال فرجاد :دوست دارم که بپوشی رخ همچون قمرت

تا چو خورشید نبینند به هر بام و درت

جرم بیگانه مباشد که تو خود صورت خویش

گر در آیینه ببینی برود دل زبرت

جای خنده ست سخن گفتن شیرین پیشت

کآب شیرین چوبخندی برود از شکرت

مارال فرجادمارال فرجاد مارال فرجاد

نوید محمدزاده :#خرمشهر ۳ خرداد عکس :بهرام محمدی فرد#ایران#وطن .????????❤️

نوید محمدزادهنوید محمدزاده نوید محمدزاده

بهاره افشاری : تو درکم میکنى قبل از اینکه توقع درک شدن داشته باشى…هستى حتى روزهایى که فکر میکنم جایى دیگر سرگرمى… و فهم تو و فهم تو و فهم تو از زندگى و من … امتداد بودنت در رفاقت بى هیچ قطع و نبودنى دفاع تمام قدت و شمایل دوم من در هر جایى …
براى من دو روز بعد از تولدت یا روزهاى دیگر سال فرقى نمیکند سالهاست براى رفاقتمان هر روز خوشحالم تولدت مبارک ????
عکس:مربوط به گذشته ها در جایى دیگر است…

بهاره افشاریبهاره افشاری بهاره افشاری

شهرام قائدی : چجورین رفقا؟.

شهرام قائدیشهرام قائدی شهرام قائدی

حدیثه تهرانی :فرستاده شده‌ام تا بجنگم؛ برای هرچیزی که ارزش‌اش را داشته باشد: حقیقت، زیبایی، محبت، آرامش و عشق. برای رژه رفتن میان عشق و رنج، با قلبی گشوده و چشم‌هایی بینا، برای ایستادن توی خرابی‌ها، و باور اینکه قدرت من، نور من، حقیقت من و عشق من، قوی‌تر از تاریکی‌ست.

حدیثه تهرانیحدیثه تهرانی حدیثه تهرانی

نگار جواهریان : قندون جهیزیه ???? ???? #علی_ملاقلی‌پور

نگار جواهریاننگار جواهریان نگار جواهریان

دنیا مدنی : تا تو با منی زمانه با من است..#سایه

دنیا مدنیدنیا مدنی دنیا مدنی

مهشید جوادی : وقتی ک تصمیم میگیریم از خود دور شویم به هنرِ هفتم رو می آوریم و به شکل حیرت انگیزی در آن خود را پیدا می کنیم،خودِ واقعی مان را… پ.ن: عکس و گریم مربوط به کار است????????

مهشید جوادیمهشید جوادی مهشید جوادی

سیما تیرانداز : همه ی اتفاقاتی که تجربه میکنیم در بستر زمان معنا پیدا میکنند. صبور باشیم و به جریان اتفاقات اعتماد کنیم. درد عبور میکند و ردِ آن درد، معناهای ما را تغییر میدهد.

سیما تیراندازسیما تیرانداز سیما تیرانداز

الهام طهموری :(بلاخره بعد از ۳ سال سریال متفاوت (پرگار به کارگردانی شهرام شاه حسینی عزیز پخش میشه امیدوارم دوستش داشته باشید.

الهام طهموریالهام طهموری الهام طهموری

پانته آ پناهی ها : #کرگدن و کاظی و من بعد فیلمبرداری.????????کاظی مخفف کاظم سیاحی عزیز که شخصیت مارک رو‌ بازی میکردن. توضیح بالا برای سوتفاهم برانگیز شدن «کاظی»

پانته آ پناهی هاپانته آ پناهی ها پانته آ پناهی ها

مریم امیرجلالی : معلم گفت باپدرت جمله بساز گفتم من با پدر جمله نمیسا زم دنیا میسازم ، پدرم بگوچگونه صدایت‌کنم …..که برگردی….????????????????چهل سال ازرفتنت  میگذرد‌ و هنور‌چشم براهیم

مریم امیرجلالیمریم امیرجلالی مریم امیرجلالی

ریحانه پارسا : و سکوت سرشار از ناگفته هاست…

ریحانه پارساریحانه پارسا ریحانه پارسا

شیوا خسرومهر : سولماز عزیز دل مهربونم رفیق روزهای سخت من تولدت البته ببخش با تاخیر ،
یه عالمه ممنون با آرزوی داشتن بهترین ها برات ، رفیق با معرفت من ????????????????????????????

شیوا خسرومهرشیوا خسرومهر شیوا خسرومهر

نیکی کریمی : ????همین الان سر صحنه سریال ” اقا زاده ” ، بعد از وقفه طولانی ، ادامه صحنه های زمستانی با لباس های زمستانی ????????????????

نیکی کریمینیکی کریمی نیکی کریمی

محسن کیایی :پشت‌ صحنه فصل اول و موزیک‌ ویدئو جدید #همگناه با صداى علیرضا قربانى دوشنبه منتشر مى شود.

محسن کیاییمحسن کیایی محسن کیایی

گردآوری گروه تصویری نیک صالحی
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «بارداری سارا صوفیانی در سالگرد ازدواجش تا ست قرمز صبا (۹۷۵)»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..