ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
اطلاعیه دانشگاه سیستان و بلوچستان:کلاسها مجازی برگزار می شود

به گزارش خبرگزاری خبر آنلاین در سیستان و بلوچستان ، روابط عمومی دانشگاه سیستان و بلوچستان اعلام کرد پیرو تصمیم هیئت رئیسه دانشگاه در جلسه مدیریت پیشگیری از آلودگی به ویروس کرونا و به منظور ایجاد آرامش و آسایش خیال دانشجویان و خانواده‌آنها، تمامی کلاس‌های آموزشی و کمک آموزشی تا پایان سال جاری به صورت مجازی و برای مدت سه هفته آموزشی (برطبق سیلابس) برگزار می شود و مرکز آموزش‌های الکترونیکی دانشگاه از تاریخ شنبه ۹۸/۱۲/۱۰ برای پشتیبانی‌های لازم برای برگزاری تمام کلاس‌ها به صورت مجازی اعلام آمادگی کرده است.

اعضای هیئت علمی و دانشجویان برای کسب اطلاعات لازم از شنبه ۹۸/۱۲/۱۰ به سایت دانشگاه سیستان و بلوچستانwww.usb.ac.ir مراجعه کنند.

لازم به ذکر است سایر فعالیت‌های دانشگاه به قوت خود باقی است و حضور همکاران عضو هیات علمی و کارکنان در دانشگاه الزامی است.

46
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «اطلاعیه دانشگاه سیستان و بلوچستان:کلاسها مجازی برگزار می شود»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..