ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
اسنپ برای دور زدن تحریم‌ها، اپلیکیشن خود را با ظاهر و نامی جدید در اپ استور قرار داد

اسنپ برای دور زدن تحریم‌های اپل، اپلیکیشن خود را با ظاهری جدید و موقت (به‌عنوان یک اپلیکیشن رادیویی) در اپ استور قرار داده و تنها از طریق آی‌پی ایران در دسترس است.  

اسنپ برای دور زدن تحریم‌های اپل، اپلیکیشن خود را به‌عنوان یک اپلیکیشن رادیویی به‌نام RadickRadio، در دسته‌بندی سرگرمی اپ استور ثبت کرده است. با نصب و بازکردن این اپلیکیشن با آی‌پی ایران، همان اپلیکیشن اسنپ باز شده و امکان استفاده از خدمات آن برای کاربران iOS مهیا می‌شود.

البته این اپلیکیشن تنها از طریق آی‌پی ایران در دسترس است و اگر آن را در صورت روشن بودن ابزارهای تغییردهنده‌ی آی‌پی باز کنید، صفحه‌ی سبزرنگی با نام اسنپ در میان آن باز شده و وارد اپلیکیشن نمی‌شود.

اسنپ همچنین با فرستادن پیامکی این موضوع را به کاربران iOS خود اطلاع‌رسانی کرد و نوشت:

 کاربر عزیز iOS، اپلکیشن اسنپ به‌طور موقت (با ظاهر متفاوت) در اپ استور قرار گرفته است. فقط همین الان فرصت دارید که از طریق لینک زیر یک بار برای همیشه اسنپ را دانلود کنید.

snapp

مقاله‌ی مرتبط:

از سال‌های گذشته به‌دلیل تحریم‌های آمریکا، انتشار اپلیکیشن‌های ایرانی که پرداخت درون‌برنامه‌ای بااتصال به درگاه‌های مختلف بانکی ایران را داشته است، دچار محدودیت شد. بسیاری از کسب‌وکارهای داخلی که نیاز به پرداخت داشتند از انتشار اپلیکیشن در اپ استور بازمانده و به سراغ انتشار اپلیکیشن ازطریق پروفایل‌های شرکتی رفتند. اما با افزایش نظارت اپل، آن دسته از پروفایل‌های شرکتی‌ که اپلیکیشن‌های مختلفی را ارائه داده بودند و خط قرمزهای اپل را رد کرده بودند، مسدود شدند. بعد از این ماجرا شرکت‌ها نسخه‌ی جدیدی از اپلیکیشن‌های خود را در اپ استور ثبت کردند اما همه‌ی آن‌ها بعد از گذشت مدتی به سرنوشت مشابه دچار شده و بسته شدند. درنهایت بسیاری از کسب‌وکارها از جمله تاکسی‌های اینترنتی و بانک‌ها، نسخه‌ی وب‌اپلیکیشن خود را به کاربران معرفی کردند که عملکردی مشابه اپلیکیشن دارد و تاحدودی کار راه انداز است. این‌بار اما اسنپ با شیوه‌ای جدید و با ظاهری متفاوت تلاش کرده است بار دیگر خدمات خود را از طریق اپلیکیشن ثبت شده در اپ استور به کاربران iOS ارائه دهد و باید دید اپل در روزهای آینده چه واکنشی نسبت به این موضوع نشان خواهد داد.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «اسنپ برای دور زدن تحریم‌ها، اپلیکیشن خود را با ظاهر و نامی جدید در اپ استور قرار داد»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..