ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
توسعه زیر ساخت های ارتباطی توسط رسانه‌ها تببین شود


در این جلسه فتاحی رئیس هیئت مدیره شرکت زیر ساخت با اشاره به نقش روابط عمومی‌ها در تبیین عملکرد‌ها گفت: در سال‌های اخیر تحولات چشمگیری را در حوزه روابط عمومی وزارت ارتباطات شاهد بوده‌ایم که این روند باید شتاب بیشتری بگیرد.


معاون وزیر ارتباطات افزود: انقلاب صنعتی چهارم و عصر دیجیتال در همه حوزه‌ها اثرگذار بوده و خواهد بود و می‌تواند تأثیر خود را بر حوزه ارتباطات و روابط عمومی‌ها در بحث رسانه‌ای نیز داشته باشد. بر این اساس ضروری است همگام با این تحولات، روابط عمومی‌ها و رسانه‌ها نیز رختی نو به تن کنند تا از این جریان پرشتاب جا نمانند.


او با بیان اینکه حرکت روابط عمومی‌ها باید مبتنی بر تکنولوژی‌های نوین باشد گفت: تکنولوژی‌های نوین اطلاعات مردم را افزایش داده است، هرچند در این بین بسیاری از آن‌ها با واقعیت همخوانی ندارد بر این اساس ضروری است که با استفاده از تکنولوژی‌های نوین، امکان انتقال اطلاعات صحیح و دقیق به‌ویژه در حوزه دستاورد‌های وزارت ارتباطات را فراهم کنید.


رئیس هیئت‌مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت افزود: شرکت ارتباطات زیرساخت در سال‌های اخیر پروژه‌ها و اقدامات ارزشمندی را به سرانجام رسانده است که این اقدامات منجر به پیشرفت‌های مهمی در حوزه توسعه زیرساخت‌های ارتباطی شده است که رسانه‌ها می‌توانند نقش مهمی در تبیین آن داشته باشند.


فتاحی در خاتمه گفت: البته باید همیشه به نقش و حضور مردم توجه داشت چنانکه از ابتدای انقلاب چنین بوده است.
انتهای پیام/
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «توسعه زیر ساخت های ارتباطی توسط رسانه‌ها تببین شود»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..