ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
بررسی نقاط قوت و ضعف عملکرد فرهنگی شهرداری برای تدوین ایده آل بودجه ۹۹

به گزارش خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، ایرج شهین باهر پیش از ظهر امروز در جلسه کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر با اعلام مطلب فوق اظهار داشت: باید نقاط قوت  و ضعف عملکرد حوزه فرهنگی را شناسایی و برای سال ۹۹ برنامه خوبی طرح ریزی کنیم.
شهردار کلان شهر تبریز با اشاره  به اهمیت مشارکت های مردمی در سیستم مدیریت شهری اظهار داشت: بایستی مردم را پای کار بکشیم  و با موضوعات شهری درگیر کنیم؛ مردم باید بدانند که که شهرداری نهادی است که با پول آنها اداره می‌شود؛ پس باید به گونه ای برنامه ریزی کنیم که شهروندان در حوزه های مختلف به ویژه فرهنگی اجتماعی مطالبه گر باشند.
شهردار تبریز با اشاره به روند تدریجی حذف موضوعات و مشکلاتی که برای مجموعه مدیریت شهری هزینه ایجاد کرده اند، ابراز کرد: در کنار پیشبرد امور جاری، در پی حل و فصل نابسامانی سال های گذشته هستیم؛ اما در برخی موارد، ساختار صرفا دست ما نیست و تابع ابلاغیه های وزارت کشور هستیم.
او عنوان کرد: پیشنهاد من در حال حاضر این است که به دلیل قرار گرفتن در فصل بودجه، بیشتر روی مباحث بودجه فرهنگی متمرکز شویم و اعضای شورا نیز پیشنهادات خود را تا فرصت باقی مانده ارائه دهند تا در بودجه سال آینده اعمال شود.

46
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «بررسی نقاط قوت و ضعف عملکرد فرهنگی شهرداری برای تدوین ایده آل بودجه ۹۹»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..