ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
پتنت جدید مایکروسافت مکانیزم بسته‌شدن سرفیس Duo و سرفیس Neo را نشان می‌دهد

پتنت جدیدی توسط مایکروسافت برای مکانیسم بسته‌شدن دستگاه‌های لولا دار ثبت شده که احتمالا قرار است در سرفیس دوئو و سرفیس نئو استفاده شود.

مقاله‌های مرتبط:

مایکروسافت سرفیس دوئو سرفیس نئو را ماه اکتبر (مهر) در رویداد سالانه‌ی سرفیس خود معرفی کرد. دو دستگاه هنوز در مرحله‌ی نمونه‌ی اولیه هستند و نهایی نشده‌اند.

مایکروسافت در تلاش برای عرضه‌ی این دو دستگاه در تعطیلات ۲۰۲۰، اقدام به ثبت پتنت‌های مختلفی برای آن‌ها کرده است. پتنت جدیدی با عنوان «پوشش مغناطیسی برای دستگاه‌های لولا دار با مدخل کمکی» توسط WIPO منتشر شده است. مایکروسافت این پتنت را سال ۲۰۱۹ ثبت کرده که درباره‌ی مکانیزم بسته‌شدن گوشی‌های دارای صفحه‌نمایش دوگانه، مانند سرفیس دوئو و نئو است.

دستگاه پوششی شامل آهن‌ربای اول و غلافی است که آهن‌ربای دوم در آن قرار دارد. آهن‌ربای اول طوری شکل گرفته که درون شیء اول جای بگیرد و غلاف نیز طوری شکل گرفته که درون شیء دوم قرار بگیرد. غلاف دارای انتهای فوقانی و حداقل یک مکانیزم تنظیم متصل به غلاف است که آهن‌ربای دوم را در حداقل یک مسیر انتقالی یا چرخشی نسبت به انتهای فوقانی غلاف حرکت می‌دهد. حرکت آهن‌ربای دوم نسبت به انتهای فوقانی غلاف، موقعیت یا جهت آهن‌ربای دوم را نسبت به آهن‌ربای اول تغییر می‌دهد تا وقتی آهن‌ربای اول در انتهای فوقانی غلاف قرار بگیرد، نیروی مغناطیسی بین آهنربای اول و دوم به وجود آورد.

- مایکروسافت

پتنت مایکروسافت برای مکانیسم بسته شدن سرفیس

سرفیس دوئو گوشی هوشمند سرفیس با صفحه‌نمایش دوگانه بوده که توسط مایکروسافت معرفی شده است. این دستگاه دارای لولایی چرخشی با پشتیبانی از سرفیس پن است. اگرچه دستگاه‌های نئو و دوئو از نظر ظاهری شبیه به هم هستند، نئو دارای دو صفحه‌نمایش ۹ اینچی است که ویندوز 10X روی آن نصب شده؛ درحالی‌که دوئو دارای دو صفحه‌نمایش ۵/۶ اینچی است و از سیستم‌عامل اندروید بهره می‌برد.

پتنت‌های ثبت شده همیشه به محصولات واقعی تبدیل نمی‌شوند؛ با این حال، این مکانیسم می‌تواند در سرفیس دوئو و سرفیس نئو و شاید در دستگاه‌های آینده‌ی سرفیس با صفحه‌نمایش دوم و تاشو استفاده شود.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «پتنت جدید مایکروسافت مکانیزم بسته‌شدن سرفیس Duo و سرفیس Neo را نشان می‌دهد»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..