ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
ابلاغ شیوه‌نامه ارزیابی و رتبه بندی شبکه‌های آزمایشگاهی و تحقیقاتی دانشگاه آزاد

ابلاغ شیوه‌نامه ارزیابی و رتبه بندی مراکز خدمات و شبکه‌های آزمایشگاهی و تحقیقاتی دانشگاه آزادبه گزارش حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، محمدمهدی طهرانچی، رئیس دانشگاه آزاد، بخشنامه "شیوه‌نامه ارزیابی و رتبه بندی مراکز خدمات و شبکه‌های آزمایشگاهی و تحقیقاتی دانشگاه آزاد اسلامی" را به معاونان، روسای مراکز، مدیران کل سازمان مرکزی و روسای استان ها، واحد‌ها و مراکز آموزشی دانشگاه ابلاغ کرد.

رئیس دانشگاه آزاد در این بخشنامه تاکید کرد: به منظور بهره مندی حداکثری از ظرفیت‌های ساختاری و توان عملیاتی واحد‌های پژوهشی آزمایشگاه‌های آموزشی، تحقیقاتی و کارگاه‌های دانشگاه آزاد اسلامی، افزایش قابلیت پاسخگویی و ارائه خدمات پیشرفته منطبق بر استاندار‌های ملی و بین المللی، آیین نامه اجرایی مراکز خدمات و شبکه‌های آزمایشگاهی و تحقیقاتی دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ می‌شود.


در این بخشنامه آمده است: در راستای اجرای بند ۶ آیین نامه اجرایی مراکز خدمات و شبکه‌های آزمایشگاهی و تحقیقاتی دانشگاه آزاد ، شیوه نامه مذکور با هدف ارزیابی نظام سازمانی برنامه و کارآمدی مراکز خدمات و اجزای آن، رتبه بندی مراکز خدمات و اجزای آن بر مبنای برون‌داد آن‌ها، ارائه راهکار برای بهبود عملکرد و مراکز خدمات و اجزای آن با توجه به نتایج ارزیابی، اخذ تصمیم مراجع ذیربط برای ادامه، توقف یا حمایت از فعالیت مراکز خدمات و اجزای آن بر مبنای نتایج ارزیابی ابلاغ شده است.


همچنین براساس بند‌های این بخشنامه، معرفی الگو‌های بهتر و آگاهی دادن به مراکز خدمات و اجزای آن در مورد میزان فاصله‌ها از الگو‌های مناسب و نیز اطلاع‌رسانی در مورد موقعیت آن‌ها نسبت به یکدیگر، سنجش میزان موفقیت مراکز خدمات و اجزای آن در تحقق اهداف تعیین شده تاسیس آن‌ها و فراهم کردن بستر مناسب برای ارتقای رتبه پژوهشی مراکز خدمات و اجزای آن در نظام‌های رتبه بندی بین‌المللی از دیگر اهداف شیوه‌نامه ارزیابی و رتبه بندی مراکز خدمات و شبکه‌های آزمایشگاهی و تحقیقاتی دانشگاه آزاد اسلامی است. پاسخ به سوالات دانشجویی را اینجا بخوانید

شیوه‌نامه ارزیابی و رتبه بندی مراکز خدمات و شبکه‌های آزمایشگاهی و تحقیقاتی دانشگاه آزاد اسلامی، شامل تعاریف، اهداف، روش ها، مراحل و دوره‌های ارزیابی، امتیاز دهی، رتبه بندی و ... است که به صورت کامل و جامع در اختیار واحد‌ها و مراکز دانشگاهی قرار گرفته است.

انتهای پیام/
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «ابلاغ شیوه‌نامه ارزیابی و رتبه بندی شبکه‌های آزمایشگاهی و تحقیقاتی دانشگاه آزاد»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..