ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
سفر به دنیای تاریخ ادیان با موزه لاستوریا+فیلم

به گزارش خبرنگار حوزه میراث و گردشگری  گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان،تقویت تفکر برادری میان ادیان از گذشته تا به امروز در مرکز توجه پیروان ادیان مختلف قرار گرفته و اهمیت خاصی داشته است در اصل کارشناسان امر تلاش کرده‌اند با پررنگ کردن نقاط مشترک میان ادیان الهی تفکر برادری را در میان پیروان ادیان مختلف تقویت کنند. این موضوع تا اندازه‌ای اهمیت دارد که برخی از موزه‌ها نیز به عنوان مراکز ثبت تاریخ در این زمینه فعال شدند. یکی از موزه‌هایی که با هدف تقویت تفکر برادری میان ادیان تأسیس شده در اردن قرار گرفته است. این موزه که با نام موزه لاستوریا شناخته می‌شود، در نزدیکی کوه «نیبو» در استان «مادبا» تأسیس شده و معرف میراث فرهنگی، تاریخ و سنن اردن است.

موزه‌ای برای تقویت تفکر برادری میان ادیان

موزه‌ای برای تقویت تفکر برادری میان ادیان


افرادی که از موزه لاستوریا بازدید می‌کنند، به نوعی زندگی از زمان حضرت نوح (ع) تا کنون را نیز مرور می‌کنند، زیرا مجسمه‌های موزه لاستوریا راوی حوادثی که از زمان حضرت نوح (ع) تا به امروز در سرزمین‌هایی، چون اردن، فلسطین، چچن و سوریه اتفاق افتاده است، هستند. برخی از آثار باستانی موجود در این موزه نیز توسعه نیرو‌های مسلح اردن در سال‌های گذشته را حکایت می‌کنند.

موزه‌ای برای تقویت تفکر برادری میان ادیان


انتهای پیام/
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «سفر به دنیای تاریخ ادیان با موزه لاستوریا+فیلم»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..