ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
شهرداری برنامه‌ای برای رایگان شدن بیدود برای دانش‌آموزان دارد؟

علی پیرحسینلو، مشاور معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران درباره اخبار منتشر شده مبنی بر رایگان شدن دوچرخه‌های اشتراکی بی‌دود برای دانش آموزان گفت: شهرداری تهران به‌صورت مستقیم در موضوع دوچرخه‌های اشتراکی بیدود ذی‌مدخل نیست و اگر قرار بر رایگان شدن بخشی از خدمات این دوچرخه های اشتراکی باشد،این تصمیم باید از طرف شرکت مذکور گرفته شود.

او با اشاره به ارائه برخی از پیشنهادها از سوی شهرداری تهران به شرکت بیدود برای ارائه تسهیلات به برخی از افراد و نهادها گفت: برای مثال چندی پیش شهردار تهران پیشنهادی مبنی بر رایگان شدن هزینه سفر در روزهای سه‌شنبه را مطرح کرد که این پیشنهاد با کمی تغییر مورد قبول واقع شد.

مشاور معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران تاکید کرد: اگر قرار بر ارائه تسهیلات به دانش آموزان برای استفاده رایگان از دوچرخه‌های اشتراکی بی‌دود باشد باید این اقدام از طرف شرکت بی‌دود انجام شود و شهرداری تهران هیچ برنامه ای به منظور رایگان شدن دوچرخه های بیدود برای دانش آموزان ندارد.

پیرحسینلو در توضیح برنامه‌های معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران برای دانش آموزان گفت: ۲ برنامه‌ای که شهرداری تهران برای دانش آموزان در دستور کار دارد، نصب دوچرخه‌بند در مدارس و مناسب سازی معابر در مسیر خانه تا مدرسه است.

او در پاسخ به این سوال که آیا این ۲ اقدام در مهر سال ۹۸ نهایی و تکمیل می‌شود یا خیر گفت: موضوع نصب دوچرخه‌بند در مدارس پایتخت از پیش آغاز و همچنان ادامه دارد و اگر وزارت آموزش و پرورش همکاری‌های لازم را انجام دهد این اقدام (نصب دوچرخه‌بند در مدارس) تسریع می‌شود.

پیرحسین لو با اشاره به اینکه طبق سند جامع توسعه دوچرخه سواری سه گروه هدف دارد گفت: افارد شاغل، دانش آموزان و دانشجویان سه گروه هدف برای توسعه دوچرخه سواری است که شهرداری تهران توجه ای ویژه ای به این ۳ گروه دارد.

مشاور معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران تاکید کرد: برنامه‌ دیگری که به طور جد از سوی مدیریت شهری پیگیری می‌شود بحث ایمن‌سازی مسیر خانه تا مدرسه دانش آموزان برای دوچرخه سواری است.

۲۳۵۲۳۲
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «شهرداری برنامه‌ای برای رایگان شدن بیدود برای دانش‌آموزان دارد؟»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..