ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
#کوچه_شهید/ این چه رسمی است که اسم شهدا را چیدند؟

اعتراض کاربران به حذف واژه شهید از خیابان‌ها؛

#کوچه_شهید/ شهدا سنگ نشانند که ره گم نشودبه گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، متأسفانه چند وقتی است که در برخی معابر عمومی شاهد حذف واژه شهید از برخی تابلوهای شهری به ویژه در مسیرهای پرتردد نظیر ایستگاه‌های بی‌آر‌تی هستیم، موضوعی که بازخوردها و واکنش‌های بسیاری را از سوی فعالان فضای مجازی داشته است.

به دنبال این اقدام سخیف شهرداری، جمعی از کاربران توییتر با داغ کردن هشتگ #کوچه_شهید در صفحات شخصی‌شان، پست‌های اعتراضی و انتقادی خود را به اشتراک گذاشتند.

کاربران نوشتند که شهدا برکت این خاک و انقلاب هستند و همه ملت ایران تا ابد مدیون خون پاکشان هستند. همچنین در پست‌های خود اشاره کردند که نام شهید در قلب‌ها و اذهان مردم حک شده است و با حذف واژه شهید نمی‌توانند هویت و اعتبار و سرمایه ایران اسلامی را خدشه‌دار کنند.

نکته جالبی که در پست‌های توییتری مورد توجه قرار می‌گیرد، اقدام خودجوش گروهی از آتش به اختیاران برای نوشتن مجدد نام شهید بر روی این تابلوهای شهری است، که تصاویری از آن در شبکه‌های اجتماعی در حال دست به دست شدن است.

در ادامه تعدادی از پست‌های اعتراضی کاربران را در راستای حذف واژه شهید از معابر شهری مشاهده می‌کنید:

#کوچه_شهید/ شهدا سنگ نشانند که ره گم نشود #کوچه_شهید/ شهدا سنگ نشانند که ره گم نشود #کوچه_شهید/ شهدا سنگ نشانند که ره گم نشود #کوچه_شهید/ شهدا سنگ نشانند که ره گم نشود #کوچه_شهید/ شهدا سنگ نشان‌اند که ره گم نشود #کوچه_شهید/ شهدا سنگ نشانند که ره گم نشود #کوچه_شهید/ شهدا سنگ نشانند که ره گم نشود #کوچه_شهید/ شهدا سنگ نشانند که ره گم نشود #کوچه_شهید/ شهدا سنگ نشانند که ره گم نشود #کوچه_شهید/ شهدا سنگ نشانند که ره گم نشود #کوچه_شهید/ شهدا سنگ نشانند که ره گم نشود #کوچه_شهید/ شهدا سنگ نشانند که ره گم نشود #کوچه_شهید/ شهدا سنگ نشانند که ره گم نشود #کوچه_شهید/ شهدا سنگ نشانند که ره گم نشود #کوچه_شهید/ شهدا سنگ نشانند که ره گم نشود #کوچه_شهید/ شهدا سنگ نشانند که ره گم نشود #کوچه_شهید/ شهدا سنگ نشانند که ره گم نشود #کوچه_شهید/ شهدا سنگ نشانند که ره گم نشود #کوچه_شهید/ شهدا سنگ نشانند که ره گم نشود #کوچه_شهید/ شهدا سنگ نشانند که ره گم نشود #کوچه_شهید/ شهدا سنگ نشانند که ره گم نشود #کوچه_شهید/ شهدا سنگ نشانند که ره گم نشود #کوچه_شهید/ شهدا سنگ نشانند که ره گم نشود #کوچه_شهید/ شهدا سنگ نشانند که ره گم نشود #کوچه_شهید/ شهدا سنگ نشانند که ره گم نشود #کوچه_شهید/ شهدا سنگ نشانند که ره گم نشود #کوچه_شهید/ شهدا سنگ نشانند که ره گم نشود #کوچه_شهید/ شهدا سنگ نشانند که ره گم نشود

انتهای پیام/
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «#کوچه_شهید/ این چه رسمی است که اسم شهدا را چیدند؟»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..