ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
افزایش ۹۰ درصدی ملزومات پزشکی نسبت به سال گذشته

معاون فنی کنترل کیفی اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی مطرح کرد؛

بروزرسانی فهرست تجهیزات پزشکی تولید داخل /انتشار فهرست جدید تجهیزات و ملزومات پزشکی با وضعیت تولید داخل گروه T۱ با افزایش ۹۰ درصدیبه گزارش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از وزارت بهداشت؛  گروه T۱ آن دسته از تولیدات داخل است که از نظر کیفی و کمی می‌توانند نیاز مراکز درمانی را با تولید داخل تامین کنند و چون تولید داخل آن‌ها کاملا محقق شده، واردات مشابه آن‌ها ممنوع و یا محدود می‌شود. ساجده رمضانپور،  معاون فنی اداره نظارت بر تولید و کنترل کیفی تجهیزات و ملزومات پزشکی در این باره گفت: پیرو مصوبات کمیته فنی ۳۱ تیر سال ۹۸، فهرست تجهیزات پزشکی با وضعیت تولید داخل گروه T۱ که از نظر کمی و کیفی پوشش نیاز داخل را می‌دهند، مصوب و بروزرسانی شده و در دسترس عموم است.

او افزود: در فهرست مذکور شاهد افزایش ۹۰ درصدی اقلام نسبت به سال ۱۳۹۷ هستیم و در سال رونق تولید و راستای حمایت از تولید داخل با توجه پروانه‌های جدید صادره تولید، فهرست تولید داخل گروه T۱ از ۱۸۲ قلم به ۳۴۳ قلم افزایش یافته است.

معاون فنی اداره نظارت بر تولید و کنترل کیفی تجهیزات و ملزومات پزشکی گفت: به روزرسانی فهرست تولید داخل گروه T۱ که نیاز مراکز درمانی را پوشش می‌دهد،  گامی رو به جلو در حمایت از تولید داخل و کاهش واردات اقلام با تولید مشابه داخل است.

انتهای پیام/

به روزرسانی فهرست تجهیزات پزشکی تولید داخلپیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «افزایش ۹۰ درصدی ملزومات پزشکی نسبت به سال گذشته»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..