ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
برگزاری کنفرانس تهران هوشمند با مشارکت دانشگاه صنعتی امیرکبیر

جزئیاتی از برگزاری کنفرانس تهران هوشمند/به گزارش  گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، کنفرانس تهران هوشمند ۱۸ و ۱۹ آذر امسال برگزار می‌شود و ۱۵ آبان  آخرین مهلت ارسال مقاله به این کنفرانس است.

این کنفرانس در محور‌های داده باز و حمکرانی هوشمند شهری، آگاه سازی، آموزش و توانمندسازی شهروندان در حوزه شهر هوشمند، مشارکت ذی‌نفعان، بهره وری و اقتصاد پایدار مبتنی بر داده، شهرنوآور و توسعه کسب و کار‌های فناورانه بر پایه داده، کلان داده، داده کاوی و استخراج داده‌های سودمند و قابل اعتماد برگزار می‌شود.

شهر هوشمند و شاخص‌های ارتقای کیفیت زندگی در شهرها، توسعه پایدار و چالش‌های محیط زیست شهری، جابه جایی هوشمند، مدلسازی و تحلیل داده‌های حمل و نقل شهری و کاربرد‌ها و روند‌های مبتنی بر هوش مصنوعی در خدمات شهر هوشمند از دیگر محور‌های این کنفرانس به شمار می‌روند.

مقالات برتر کنفرانس تهران هوشمند در مراسم افتتاحیه رویداد تهران هوشمند ارائه خواهند شد و همچنین مقالات برتر در مجلات علمی و پژوهشی داخلی منتشر می‌شوند.


انتهای پیام/
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «برگزاری کنفرانس تهران هوشمند با مشارکت دانشگاه صنعتی امیرکبیر»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..