ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
ارتباط تلفنی با مخاطبان انرژی خوبی به من داد

به گزارش خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، نشست خبری سریال «بوی باران» با حضور محمود معظمی کارگردان، عباس نعمتی نویسنده، بازیگران نقش‌های (فریدون) فخرالدین صدیق شریف، (رستگار) سید مهردادضیایی، (سهیل) شهاب شادابی، (شهاب) محمدرضا هاشمی، (مرجان) شهرزاد کمال‎زاده، (ناجیه) سپیده خداوردی، (فریبا) آزیتا ترکاشوند امروز برگزار شد.

معظمی کارگردان سریال با بیان اینکه ارتباط تلفنی با مخاطبان انرژی خوبی به من داد،گفت:خانواده‌ها سریال را دنبال می‌کردند حتی آن‌هایی که سریال های تلویزیونی نمی دیدند، این سریال را دنبال کردند.

ارتباط تلفنی با مخاطبان انرژی خوبی به من داد

وی ادامه داد: سه سالی برای این سریال زحمت کشیده ایم و برای انتخاب بازیگران و عوامل جلسات بسیاری داشتیم تا بتوانیم یک کار آبرومند داشته باشیم.

کارگردان پیرامون برآورد مالی سریال عنوان کرد: برآورد مالی سریال «بوی باران» مانند دیگر سریال‌ها است، معمولی است و سعی کردیم بازیگران مطرح داشته باشیم.

ارتباط تلفنی با مخاطبان انرژی خوبی به من داد

نعمتی نویسنده پیرامون ممیزی‌های سریال توضیح داد: همه سریال‌ها ممیزی دارند و در سریال «بوی باران» این اتفاق بسیار تعاملی صورت گرفته است. روز گذشته آقای الماسی مدیر فیلم و سریال با من تماس گرفتند و درباره سکانسی از من سوال کردند که دوباره بررسی کنیم که من با کارگردان صحبت کردم و با توجه به شرایط جامعه، بخشی از آن سکانس را برداشتیم.

در حال تکمیل...
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «ارتباط تلفنی با مخاطبان انرژی خوبی به من داد»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..