ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
پراید از 50 میلیون تومان پایین آمد/فاصله قیمت بازار و کارخانه کمتر از 10 میلیون

 به گزارش خبرآنلاین، پراید که همپای دیگر خودروها در بازار روندی افزایشی را طی کرده بود، امروز بالاخره از پس مقاومتی جدی از مرز ۵۰ میلیون تومان پایین آمد. این خودرو که تا مرز ۵۸ میلیون تومان پیشروی کرده بود، با رکود شدید بازار روبرو بود و خرید و فروشی در این محدوده قیمتی صورت نمی گرفت.

 پراید ۱۱۱ در رنگی جز سفید به ۴۹ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسید. بر این اساس سایپا ۱۳۱ نیز امروز به نرخ ۴۴ میلیون تومان معامله شده است. سایپا ۱۳۲ نیز امروز به قیمت ۴۶ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسید. سایپا ۱۵۱ نیز امروز بالاخره از مرز ۴۴ میلیون پایین تر آمد و در محدوده قیمتی ۴۳ میلیون و هفتصد هزار تومان فروخته شد.

پراید

 فعالان بازار معتقدند ریزش قیمت ها در بازار خودرو به هیچ روی تحت تاثیر اقدامات خودروسازان نیست چرا که بررسی ها نشان می دهد خودروسازان هنوز به تعهدات خود در این حوزه پایبند نیستند و تاخیر در تحویل خودروها همچنان بازار را با تغییراتی قیمتی روبرو می کند. فاصله قیمت پراید ۱۱۱ در بازار با قیمت پراید تحویل کارخانه حالا به کمتر از ۱۰ میلیون تومان رسیده است. نرخ تحویل کارخانه این خودرو ۳۹ میلیون و ۶۸۱ هزار تومان است.

 نرخ تحویل کارخانه سایپا ۱۳۱ نیز به کمتر از هفت میلیون تومان رسید. این خودرو در بازار ۳۷ میلیون و ۳۸۱ هزار تومان قیمت خورد. سایپا ۱۳۲ در حال حاضر به قیمت ۳۸ میلیون و ۲۸۱ هزار تومان از سوی کارخانه تحویل خریداران می شود.

۲۲۳۲۲۳
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «پراید از 50 میلیون تومان پایین آمد/فاصله قیمت بازار و کارخانه کمتر از 10 میلیون»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..