ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
تثبیت مالکیت و سند دار کردن اراضی ملی استان کردستان

 به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سنندج ، روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان کردستان گفت: یکی از کار‌های که در سنوات گذشته به جد پیگیر آن بودیم بحث حفاظت از اراضی ملی بوده که اقدامات بسیار مناسب و درخور توجهی نیز انجام شده است.

مهدی حسنی اظهار کرد: در سال ۹۷ بالغ بر ۴۷۸ هزارمتر مربع از اراضی ملی رفع تصرف شده که حدود ۴۳ هزار متر مربع آن رفع تصرف فوری و ۴۳۵ هزار متر مربع نیز در راستای اجرای احکام قطعی شامل خلع ید، تخلیه و قلع و قمع بوده است.

سرپرست معاونت املاک و حقوقی راه و شهرسازی کردستان خاطر نشان کرد در سال پیش رو نیز حفاظت از اراضی با جدیت تمام و با هماهنگ دستگاه‌های قضایی و نیرو‌های انتظامی ادامه خواهد یافت.

وی با اشاره به سند دار کردن بیش از هزارو ۱۶ هکتار از اراضی ملی در سال ۹۷ گفت:سند دار کردن اراضی ملی در استان به منظورتثبیت مالکیت دولت و جلوگیری از تعرض افراد سود جو در الویت خواهد بود که در سال ۹۷ بیش از هزار و ۱۶ هکتار اراضی ملی که هزارو ۳ هکتار آن در ناحیه منفصل شهری نایسر سنندج و همچنین شهر بیجار و ۱۳ هکتار نیز در محدوده سند دار شده اند.

وی همچنین از تبدیل هزارو ۱۰۰ مورد اسناد دفترچه‌ای به تک برگ خبر داد.

انتهای پیام/ع

بیش از هزار و ۱۶ هکتار از اراضی ملی استان کردستان سند دار شدپیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «تثبیت مالکیت و سند دار کردن اراضی ملی استان کردستان»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..