ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
دانلود رمان در خود شکستم

دانلود رمان در خود شکستم به قلم فیروزه شیرازی

سرگذشت واقعی دختری رنج دیده و ستم کشیده. داستان بی‌مهری‌ها و نامرادی‌ها. زخم زبان شنیدن و ناجوانمردانه قضاوت شدن. اما دختر قصه ما کم نیاورد. خم شد اما نشکست. چون عشقی را یافت که به او نیرو و توان مضاعف داد. ثابت قدم ماند و در برابر تمام نامرادی‌ها ایستادگی کرد.
داستانی واقعی از زندگی دختری از دختران ایران زمین که مردانه مقاومت کرد. دختری غیور از خطه جنوب که با صبر و بردباری توانست مشکلات سر راهش را پشت سر بگذارد. نیروی عشق به او توانی دوباره داد تا ناملایمات را تاب بیاورد.

مقدمه

به نام خالق بی‌همتا
*در خود شکستم*
بگذار برایت بگویم:
از رنجی که بردم،
از دردی که کشیدم.
بیا برایت بخوانم:
قصه‌ی غصه‌هایم را،
اشک تنهایی‌ام را.
چه ساده دل بودم،
در میان گرگها،
در هجوم پَلَشتی‌ها.
چه زود باور کردم:
داستان دلدادگی‌ها را.
( سال ۱۳۸۱)

خود شکستم 300x300 - دانلود رمان در خود شکستم

خود شکستم 300x300 - دانلود رمان در خود شکستم

قسمتی از رمان

چند وقتیست بسیار بی‌حوصله و پریشان شده‌ام و احساس پوچی می‌کنم. برای فرار از این سردرگمی تصمیم گرفتم تغییری در روزمرگی‌هایم بوجود بیاورم. برای همین در انجمن شعر تخصصی ارشاد ثبت نام کردم. کلاس‌هایش هفته‌ای یکبار سه‌شنبه‌ها از ساعت ۴ تا ۵ تشکیل میشد. در اولین جلسه‌ای که شرکت کردم، اتفاق جالبی برایم پیش آمد. هنوز یک ساعت از شروع کلاس نگذشته بود، که پسری وارد کلاس شد. ناگهان ماتم برد.
نمی‌دانم چرا احساس کردم، چهره‌اش برایم آشناست. انگار او را در خواب‌هایم دیده بودم. نمی‌توانستم چشم از او بردارم. آنقدر خیره‌اش شدم، که سنگینی نگاهم را حس کرده و سر بلند کرد. بلافاصله رو گرداندم تا متوجه نگاه کنجکاوم نشود. وحیده دختری که کنارم نشسته بود، گفت:
«چی شده؟ چرا رنگ و روت پریده؟»
سری تکان داده و گفتم:

مطالعه این رمان بدون نیاز به دانلود

در خود شکستم

5/5 ( 2 نظر )
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «دانلود رمان در خود شکستم»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده