ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
آموزش بافت مو هلندی دو طرفه با تصاویر

بافت مو هلندی دو طرفه یکی از بافت های هلندی می باشد. بافت موی هلندی دو طرفه به بافت موی بوکسور نیز معروف است و برای روزهای تعطیل و ورزش مناسب است.

بافت هلندی دو طرفه

بافت هلندی دو طرفه

آموزش بافت موی هلندی دوطرفه  گام اول 

 اول موها رو کاملا شانه بزنین تا تمام گره ها از بین برن و بعد مقداری اسپری نرم کننده یا کرم نرم کننده به موها بزنین تا موها رو کاملا در اختیار دستان شما قرار بدن. کرم نرم کننده رو می تونین در حین کار هم استفاده کنین.
حالا موها رو از وسط به دو بخش تقسیم کنید و همین طور که در تصویر می بینید، در یکی از بخش ها شروع به بافتن کنید. ۳ قسمت ابتدایی مو رو جدا کنید (۳ قسمت باید در یک ردیف عمودی رو به پایین مو باشن). حالا طبق تصویر، بخش اولی رو هم به ۳ قسمت تقسیم کنیدو قسمت سوم رو در دست نگه دارید و قسمت دوم رو به قسمت وسطی و قسمت اولی رو به قسمت انتهایی مو اضافه کنید.

فت هلندی دو طرفه

بافت هلندی دو طرفه

گام دوم 

شروع به بافتن کنید همانند بافت ساده اما با این تفاوت که هر بار باید یک قسمت مو از کاره ها اضافه کنید، به این ترتیب موها را تا پایین میبافید و یک طرف از بافت موهایتان تکمیل میشود.

نکته بسیار مهم:
تفاوت این بافت با بافت موی معمولی در اینه که باید مو رو برای بافتن به زیر بخش وسطی ببرید. در مدل ساده، هر قسمت کناری از “رو” به قسمت وسطی سوئیچ می شود اما در این مدل باید هر قسمت کناری رو از “زیر” به قسمت وسطی ببرید. و با هر بار، یک دسته مو بهش اضافه کنید.

بافت موی هلندی دو طرفه

بافت هلندی دو طرفه

  گام سوم

همین طور تا انتها ادامه بدیدو با هر بار بافتن، کمی موبه دسته اصلی موها ضافه کنید و بافتن رو از زیر انجام بدید. این بافتن از زیر و رد کردن مو از زیر، باعث می شود که بافت در مرکز حالت برجسته و مشخص به خودش بگیره وگرنه به صورت ساده و مسطح در می آید. محل این رج برجسته هم بستگی به سلیقه خودتون داره که آنها در کجا قرار بدهید. در این مدل، در کناری ترین قشمت سر قرار گرفته اما شما می تونین کاملا در وسط انجامش بدهید.

بافت موی هلندی دو طرفه

بافت مو هلندی دو طرفه

گام چهارم

حالا موها رو تا انتها ببافید و بعد با یه کش مو، انتهاش رو محکم ببندید. بعد بافت مو رو کمی با دست از هم باز کنید تا حجیم و پرتر به نظر بیاد. دقیقا همین مراحل رو برای طرف دیگه سر انجام بدید و حواستون باشد که دو طرف مو کاملا با هم قرینه باشند.

بافت موی هلندی دو طرفه

بافتم مو هلندی دو طرفه

نکته:
خیلی ها دوست دارند زمانی که مو به حالتی رسید که دیگه مویی برای اضافه شدن وجود نداشت و باید تا انتها اونو به صورت ساده ببافن، موها رو به شکل بافت تیغ ماهی ببافید تا شیک تر بشود.

مدل بافت باکسر یا بافت موی هلندی به همین سادگی انجام شد، می تونیند برای مرتب کردن خرده موها که به صورت سیخ شده از بافت بیرون میزنه، یه کم دیگه بهش اسپری نرم کننده یا چسب مو بزنید.

گروه مد و زیبایی نماگرد 

مطالب مرتبط: یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (امتیازی ثبت نشده است)
Loading...پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «آموزش بافت مو هلندی دو طرفه با تصاویر»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده