ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
شهردار کرج: ناوگان تاکسی‌رانی نیازمند مدیریت مستقل است

به گزارش خبرآنلاین، علی اصغر کمالی زاده در اولین جلسه شورای معاونین  امسال که صبح امروز در سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهری شهرداری کرج تشکیل شد، نظارت بر ناوگان تاکسیرانی و ایجاد مدیریت مستقل برای این ناوگان را ضروری اعلام کرد.

وی اضافه کرد: تاکسی های اینترنتی مانند اسنپ و تپسی در سطح شهر فعالیت می کنند و به هیچ کس هم پاسخگو نیستند و این موضوع نیز نیازمند پیگیری است.

شهردار کرج در ادامه صحبت های خود بر جدی گرفتن تذکرات تاکید کرد و افزود: تذکر شستشوی اتوبوس ها از آذر ماه سال گذشته داده شده بود و این موضوع پیگیری نشد که بازخورد آن نارضایتی اعضای شورا به به همراه داشت.

وی تصریح کرد: شستشوی اتوبوس ها به صورت ویژه در دستور کار قرار گیرد و نظارت بر این امر جدی تر باشد.

شهردار کرج همچنین به تذکر سخنگوی شورا در خصوص بهسازی ایستگاه های اتوبوس اشاره کرد و گفت: در صورتی که شرکت پیمانکار مربوطه این اقدام را انجام نمیدهد، خود سازمان حمل و نقل بار و مسافر با همکاری شهرداری، بهسازی و بازسازی ایستگاههای اتوبوس را در اولین فرصت باید انجام دهد.

کمالی زاده در پایان از معاونت خدمات شهر، معاونت فنی عمرانی و سازمان فرهنگی اجتماعی به خاطر مدیریت بارشهای اخیر و کنترل روان آب‌ها در سطح شهر همچنین از مدیرکل اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری به منظور اطلاع رسانی جامع و حضور فعال قدردانی کرد.

۴۶
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «شهردار کرج: ناوگان تاکسی‌رانی نیازمند مدیریت مستقل است»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده