ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
اﺟﺮای ﻃﺮﺡ ﺟﻬﺎﺩ همبستگی ملی اﺯ اﻣﺮﻭﺯ

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از گرگان ،سردار غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفان کشور اﻣﺮﻭﺯ ﺩﺭ ﺑﺎﺯﺩﻳﺪ اﺯ ﻣﻨﺎﻃﻖ ﺳﻴﻞ ﺯﺩه ﺁق ﻗﻼ ﮔﻔﺖ:با مشارکت و همکاری همگانی طرح جهاد همبستگی ملی با هدف کمک به هم وطنان سیل زده به صورت عمومی و ملی از امروز اجرا می‌شود.
ﻭی اﺩاﻣﻪ ﺩاﺩ:این یک دعوت ملی از همه هم وطنان عزیز برای مشارکت و کمک در حل مشکلات مردم مناطق سیل زده است. ﺳﺮﺩاﺭ ﻏﻴﺐ ﭘﺮﻭﺭ اﻓﺰﻭﺩ: در این طرح، آحاد مردم با محوریت مساجد در تامین یک خانه کمک کنند.

ﻭی ﮔﻔﺖ:همچنین هر بانک در ساخت و تعمیر و تجهیز یک مدرسه کمک می‌کند و هر کاسب هم در تامین یک قلم کالای اساسی برای خانواده‌های سیل زده کمک خواهد کرد.

ﺭﻳﻴﺲ ﺑﺴﻴﺞ ﻣﺴﺘﻀﻌﻔﻴﻦ ﻛﺸﻮﺭ اﻓﺰﻭﺩ: همه پایگاه‌های مقاومت بسیج در سراسر کشور در اجرای این طرح آمادگی و همکاری خواهند داشت.

اﻧﺘﻬﺎی ﭘﻴﺎﻡ/م

  ﻃﺮﺡ ﺟﻬﺎﺩ ﻫﻤﺒﺴﺘﮕﻲ ﻣﻠﻲ اﺯ اﻣﺮﻭﺯ احرا می شودپیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «اﺟﺮای ﻃﺮﺡ ﺟﻬﺎﺩ همبستگی ملی اﺯ اﻣﺮﻭﺯ»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده