ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
بهشت زهرا تا غروب پرترافیک است/توصیه های پلیس

سردار محمدرضا مهماندار رییس پلیس راهور تهران بزرگ در گفتگو با خبرنگار خبرآنلاین با اشاره به ترافیک در محدوده بهشت زهرا گفت: همان طور که پیش بینی می کردیم بسیاری از مردم شریف تهران و سراسر کشور روز جمعه آخر سال به بهشت زهرا مراجعه می کنند و این حجم حضور باعث بروز ترافیک می شود.

وی افزود: در حال حاضر میزان ترافیک قابل توجه است و پیش بینی این است که بعد از ظهر هم بار ترافیکی پرحجم داشته باشیم.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به سه مسیر اصلی برای رسیدن به بهشت زهرا گفت: آزادراه خلیج فارس، خیایان شهید رجایی و جاده قدیم قم و همچنین بزرگراه صالح آباد برای رسیدن به بهشت زهرا مشخص شده و ماموران پلیس از ابتدای صبح در حال کنترل ترافیک و یاری به شهروندان عزیز هستند.

وی تاکید کرد: صبر و تحمل، مراقبت در رانندگی و بویژه عدم توقف در طول مسیر و در معابری که به بهشت زهرا می شود، از نکات بسیار مهمی است که خواهشمندیم نسبت به آن ها توجه شود.

وی با بیان این مطلب که سد معبر ترافیک را چند برابر خواهد کرد گفت: در داخل بهشت زهرا هم وضع به همین ترتیب است؛ از شهروندان درخواست می کنیم از پارکینگ ها استفاده کنند و از توقف و پارک حاشیه ای خودداری کنند تا شاهد ترافیک روان باشیم.

سردار مهماندار تاکید کرد: در یک شهر بزرگ ۹ میلیونی، با وسعت ۷۵۰ کیلومتر مربع، یک پنجشنبه و جمعه پایانی سال دارید و میزان مراجعه به یک نقطه بسیار زیاد می شود. همین موضوع ناخواسته بار پرحجمی از تردد ماشین ها را دارد و نگاه پلیس این است همین که شهروندان مراجعه می کنند و بدون اینکه با گره ترافیکی مواجه شوند، داخل بهشت زهرا می شوند و زیارت اهل قبول می کنند کار بزرگ و عظیمی از نظر ترافیکی است.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «بهشت زهرا تا غروب پرترافیک است/توصیه های پلیس»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..