ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
کسب مقام‌های اول تا سوم پرس سینه به مناسبت دهه فجر توسط قهرمانان پتروشیمی پارس

مسابقات پرس سینه به مناسبت دهه مبارک فجر ۱۳۹۷ در استان بوشهر برگزار شد.

 روابط عمومی پتروشیمی پارس نوشت: در مسابقات پرس سینه یادواره احمدخان تنگستانی و یارانش، قهرمانان پتروشیمی پارس در حضور قدرتمندان این رشته افتخار آفریدند

در این مسابقات به ترتیب آقایان سید رسول اکبری نژادموفق به کسب مقام اول در وزن ۸۲/۵ کیلو گرم، یحیی حداد موفق به کسب مقام اول وزن ۱۰۰کیلوگرم و رسول پور حسینعلی موفق به کسب مقام سوم وزن ۱۰۰کیلو گرم شدند.

کسب مقام‌های اول تا سوم پرس سینه به مناسبت دهه فجر توسط قهرمانان پتروشیمی پارس کسب مقام‌های اول تا سوم پرس سینه به مناسبت دهه فجر توسط قهرمانان پتروشیمی پارس کسب مقام‌های اول تا سوم پرس سینه به مناسبت دهه فجر توسط قهرمانان پتروشیمی پارسپیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «کسب مقام‌های اول تا سوم پرس سینه به مناسبت دهه فجر توسط قهرمانان پتروشیمی پارس»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده