ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
پشت پرده سکوت پرسپولیسی‌ها

سرخپوشان معتقدند استقلالی‌ها در ابتدای فصل بازیکنان زیادی گرفتند و حسابی ریخت و پاش کردند پس در حال حاضر، آن‌ها نباید از پرسپولیسی‌ها انتقاد کنند.

خبرورزشی نوشت : بازیکنان پرسپولیس مدتی است که کمتر مصاحبه می‌کنند و در سکوت خبری، به فوتبال مشغول هستند. اگر مصاحبه‌ای هم انجام بدهند، رنگ و بوی احتیاط دارد و در خصوص اتفاقاتی که پیرامون تیم و باشگاه‌شان دیده می‌شود، سکوت اختیار کرده‌اند.

با این حال شنیدیم تعدادی از بازیکنان پرسپولیس از وضعیتی که در آن قرار گرفته‌اند، شاکی و ناراضی هستند و اعتقاد دارند با توجه به شرایطی که این باشگاه در طول ماه‌های اخیر داشت و با وجود پنجره‌های بسته، به فینال لیگ قهرمانان آسیا رفت، باید وضعیت بهتر مالی داشته باشد، ولی این اتفاق رخ نداده و به صورت قطره‌چکانی پول می‌گیرند.

یکی از بازیکنان پرسپولیس در یک گروه تلگرامی، این موضوع را مطرح کرده که همه سرخپوشان از شایعات اخیر که توسط استقلالی‌ها بیان شده، شاکی هستند.

سرخپوشان می‌گویند استقلالی‌ها در ابتدای فصل بازیکنان زیادی گرفتند و حسابی ریخت و پاش کردند پس در حال حاضر، آن‌ها نباید از پرسپولیسی‌ها انتقاد کنند، زیرا پرسپولیس به خاطر عملکرد خوبی که در لیگ قهرمانان آسیا داشت، به صورت خودکار، به باشگاهی درآمدزا بدل شد و استقلالی‌ها نباید نسبت به دریافت پول پرسپولیسی‌ها حساس شوند.

بازیکنان پرسپولیس از رقم خوردن شایعاتی مبنی بر اینکه تک تک‌شان پول زیادی در این فصل گرفته‌اند و سایر باشگاه‌ها، به خصوص استقلالی‌ها پولی دریافت نکردند، به شدت شاکی و ناراضی هستند و اعتقاد دارند این مسائل صحت ندارد، زیرا پرسپولیس بابت انجام بازی‌های موفق در لیگ قهرمانان آسیا، پاداش خوبی گرفته و حتی خرج اردوی قطر، حاصل درآمدزایی در آن رقابت‌هاست.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «پشت پرده سکوت پرسپولیسی‌ها»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..